Saglikcilar doktorlar veya bu konu hakkinda kesin emin olanlar baksin?

Kizlik zarima baktirmak sitedigimi soyledim devlet hastanesinde polis raporu savcilik karari olmadan bakamiyoruz falan dedi boyle bir seye illa gerek var mi ozele gitsemde ayni durumla karsilasirmiyim?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Boyle bir seye gerek yok, hangi hastane ise sikayet edilmesi bile gerekir. Ozelde ayni durumlada karsilasmazsin.

Kusura bakma ama uzuluyorum bu allahin belasi ulkeye kizlik zarina bakmaktan aciz devlet doktorlari iceriyoruz allah tabikide verir bu ulkenin belasini hak ediyoruz resmen suna bak

Kardesim uzuldum senin adina umarim istedigin bilgiye bir an once ulasabilirsin, maglum bu geri kalmis devlette isimiz baya zor.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Devlet Hastahanesi dogru olani yapiyor, orasi SAGLIK hizmeti, benim kizlik zarim var mı yok mu hele bir bakina özel keyfi hizmetler icin degil.. Polis Raporunu ve Savcilik kararini herhangi bir suc unsuru varsa, yani tecavüze ugramis veya baska türlü magdursa, onun icin istenmesi gerekiyor.. Senin anlayacagin, ya benim burnumun sekli hosuma gitmedi, hele bir bakin bana estetik yapin hizmeti vermiyorlar. Özele gider, cebinden keyfinin parasini verirsin ister baktirir, ister diktirir!

0|0
    0|0
  • Özelde olabilir.

0|0
    0|0
  • özele jinekoloğa git normal muayene ol rahatsız olduğunu içerde tuhaf şeyler olduğunu beyan et muayene sonrasında kızlık zarım zarar görüşmü diye sor muayene de sedyeden kalkmadan cevabını alırsın ya da sormana gerek kalmaz mesela zar dolayısıyla görünmüyor tetkik gerekiyor diyebilir ya da soruyla (ilişkiye ya da herhangi bir şeyle zorladınmı gibi)

0|0
    0|0
  • sen bişey yaşamadıysan neden baktırıyosun bide ben bilmem bunları ama savcılık neden zar olayına karısıyor anlamadım

0|0
    0|0
  • evet savcılık kararı gerekir normalde. ama doktor isterse bakabilir, bir engel yok bakmasına. insiyatif kullanır bakar.

0|0
    0|0
  • kendinden emin değilmisin?

0|0
    0|0
  • özel paraya bakar.

0|0
    0|0
  • Evet canım iç beden muayenesi için hakim kararı lazim. Neden sen emin değil misin kendinden?

0|0
    0|0
  • Özelde bakarlar bir 10 dakika surer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Polis raporu vs istenmesi doğru arastırırsan bunun gerceklığını ogrenmen zor degıl , hastanelerde bu prosedur doğru. Özel bır doktora gıdıp muayene olabılırsın de cok basıt ılla hastaneye gıdıp sorman ılgınc olmuş. yapman gereken konusunda uzman bır jınekologa ozel muayenehanesınde danışman buarada doğuştan kızlık zarı olmayan , ya da gerıde , esnek olan ınsanlardan bırı olabılırsın buna hazırlıklı ol , beceresız bırı ıse zarı orada bırskma bak dıkkat et 😷👻 bıyolojıde okuduğun hucre zarından dahı ınce o 💀🤖😉

0|0
    0|0
  • Evet gerekiyor yasal olarak bir karar olması gerekiyor

0|0
    1|0
  • gel aç ben bakayım hayrına ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...