Prezervatif satın alırken utanır mısınız?

Markete gittiniz diyelim. O gece sevgilinizle sevişeceksiniz. Prezervatif alırken kasadan geçirirken çok utanır mısınız? Ben markette prezervatiflere bakmaya bile utanıyorum artık alsam bayılırım herhalde. Alsam koşarak uzaklaşırım marketten. Aslında şikayetçiyim bu durumumdan. Cinsellik bu kadar abartılmamalı. Sonuçta bunlar son derece doğal şeyler. Sizce bu durumun üstesinden gelebilmek için ne yapılmalıdır? Neden bazı insanlar cinselliği bir türlü anlayamıyor?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• utanmam şahsen artık normalleşti :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Genelde eczaneden alıyorum,eczacı kadınsa eczacı utanıyor verirken . Daha da utandırıyorum sanırım başka türlüsü var mı falan diye soruyorum.Baktım utanıyo daha da üstüne gidiyorum özelliklerini açıklar mısınız falan diyorum arkasında yazar diyor.Öyle yani.Ben değil satıcı utanıyor genelde.Siz kendinizi kasarsanız sizi utandırırlar , siz kendinizi kasmazsanız onlar utanır:) Kimse demez ki bu utanıyo üstüne gitmiyim

1|3
    1|0
    • İşte aynen öyle öküzler çok adam yolda yürüyen sevgili çiftlere bile afedersiniz hayvan gibi bakıyor. Yazık bizi bu hallere düşürenlere...

• sokak ortasında öpüşmek falan bu tip şeylerden utanırım ama cidden .

• Tabi ya ondan utanılır. Herşeyin adabı var öpüşürse de sote bir yerde öpüşür.

• Utanacak birşey yok ben alırken bile bulamadım herkese sordum güldüler gülünecek birşey yok. normal şeyler.

0|0
    1|0
  • markette kasiyerim genelde cumartesi gnleri patlama oluyo prezervatifte

0|0
    0|0
  • utançtan abime aldırıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• utanmaya gerek yok ki millet artık peynir , zeytin , çikolata alır gibi alıyorlar şahsen ben utanmıyorum hatta kasiyerle göz temasıda kuruyorumki utanmadığımı felan görsün diye.dostum bence sende korktuğun utandığın şeylerin üstüne git böylece üstüsinden gelebilirsin yoksa koşarak uzaklaşırsan işin zor

0|0
    0|0
  • doğal bişey belki ama ben utancımdan ölürüm yani zaten şimdiye kadar türkiyede hiç prezo almadım. yurt dışında ise hayat kadınlarıyla birlikte girip markete aldım ve burda yüzü kıpkırmızı olup yerin dibine geçen ben, hiç mi utanmam, bukadar mı rahat olurum :)) işte toplumsal cinsel bastırılmışlığın benim gibi rahat düşünceli bir adama bile yansıması

0|0
    0|0
  • Hiç almadığım için bilmiyorum aga.

0|0
    0|0
  • o bazı insanlar geri kafalı (biraz kılişe oldu ama) ama ben hiç utanmyyorum bence sende utanma hatta normal davran zaten aldıgın bişey normal

0|0
    1|0
  • Bu yaşima dek hiç almadım...

1|0
    0|0
  • Olmayanlar utansın :D

1|0
    0|0
  • özellikle bayan kasiyer olan sıraya girerim gıcıklık olsun diye hihihihhiii

1|0
    0|0
  • Gidip alıp sepetime koyuyorum çikolata almışım gibi kasadan geçiriyorum.

0|0
    1|0
  • Hayatta utanmam : )

0|0
    0|0
  • Çakarken utanmıyorsunda korunurken mi utanacaksın? Sağlık sağlık sağlık...Yarın bir gün mantar vs kapıpta cildiyeci veya ürolog'un eline vermektense ... değilmi ama..

0|1
    0|0
Yükleniyor...