Ya öff abi çıldırcam?

Abi elimi kullanmadan boşalamıyorum bunu nasıl düzeltebilirim. Yani hiç bir problem yok ama boşalamıyorum bir türlü, partnerimde bende çok zorlanıyoruz internetten baktım normalde 5-7 dakika arasında sürüyormuş benimkinin sonu gelmiyor bir türlü elimle tatmin etmezsem. Ve gerçekten çok yoruluyorum seks yapmak işkence gibi geliyor. Nerede nasıl tedavi olabilirim ürolog mu bakar psikolog mu?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Psikolog sanırım... birde haydar hoca yazıyordu eline alışmış olan cinsel ilişki sırasında zorluk yaşar diye

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bu durum ürolog değil psikolojik bir durum nasıl ki erken boşalma problemse geç boşalmada eğer partnerini yoruyor ve yarım bırkakıyorsanız sorun demektir. Erken boşalmadan daha kolay çözülecek bir sorun kafana takma bir uzmandan yardım al.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Elizabetin etkileri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• senin durumun psikolog işi kafayla alakalı mekanizma çalışmazsa ürolog aa senin durumunu çok insan gıptayla ister bende 1 saati bulan süreler oluyor bazen ama ben istediğim için çünkü aç olanı hemen doyuramazsın sen beyninde çöz kan dolaşımını hızlandıran gıdalar tüket siperm çoğaltan gıdalar ye mesela biber yeşil beyaz peynir domates keçi boynuzu ve pekmezi doğal olacak bunlar bide omega 3 zayıfsan yemektn sonra bol su ile tüketerek kıloluysan yemekten önce fitsen öğün arası ama bol su tüketmen lazım bide ilişkide bol fantezi kurpskoloğa gerek kalmaz

0|0
    0|0
    • Ben memnun değilim. İşkence gibi geliyor, seks yapmak istemez oldum bu zıkkım yüzünden

• Çıvdıvıcam ya valla çıvdıvıcam

0|0
    0|0
Yükleniyor...