Neden kadınlar flört ederken çoğunlukla sohbet istiyorlar icraata geldi mi tuhaflaşıyorlar?

Neden kadınlar flört ederken çoğunlukla sohbet istiyorlar icraata gel dimi tuhaflaşıyorlar sen benimle bu yüzden mi ilgileniyorsun gibi çok tuhaf karşılıyorlar konuyu

Hani bakire olanları anlarım da daha önce cinselik yaşamış olanlara hiç anlam veremiyorum arkadaş

Güncellemeler:
Kadınların şunu kabulenmesi gerekir cinseli bir birliktelik olmazsa flört etiği elindeki erkeği tutabileceği süre belidir sıkılır gider

sonra neden sıkıldın yok efendim soğuk davranıyorsun .

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar gariptir anlayamazsın seks yapmayı erkekten daha fazla isterler ama erkek önce davranıp istedi mi sen bunun için onunlaymışsın gibi izlenimler doğururlar. Çok geri kaldın mı bu kez bu saf der başka ilgilenen erkeğe ilgileri kayar. Kısaca aklını zorlamayacaksın, geri durmayacaksın, seks konusunda ne erken davranacak ne de geç kalacaksın. Kesinlikle ve kesinlik SEN KENDİN olacak aklında varsa söyleyeceğin birşey içinde tutmayacaksın. Yoksa kendini kaybetmekle kalmaz bir bakmışsın kız arkadaşında kalbinle beraber uçup gitmiş :)

0|3
    1|0
    • Helal sana be +1 :)

• doğru söleyeni 9 köyden kovarlamış :)

• Kovsunlar alıştık zaten :p

Kızlar Ne Diyor 5

• Kolay lokma olmayı kimse istemez o yüzden.Eğer yapmayacaksan hiç konusunu açmayacaksın tabii ki.Siz de haklısınız ümit verip sonra hüsrana uğratıyorlar.

Kızlara tavsiyem:ben en başından beri konuştuğum,beraber olduğum kişiye benimle ilgili herhangi bir beklentin olmasın cinsellik açısından evlenmeden önce olmaz,yapamam diyorum.eğer hala benle devam ediyorsa birlikte oluyorum zaten.beni gerçekten istediğini ve sadece cinsellik yönünden istemediğinden emin olmam gerekiyor

1|0
    0|0
  • icraata geldimii korku giriyor arayaa güvensizlik değil aslındaa canlarının yanmasındann korkarr bayanlarr bu yüzdendir tuhaflıkları..

0|0
    0|0
  • her kadın cinsellik yaşamak isteyecek diye bir şey yok kendine çok fazla önem veriyorsun baştan ne istediğini söyle flört etmek için cinsellik gerekmez kadında sana karşılığında bir şey vermek zorunda değil sıkılıyorsan muhatap olmazsın.

0|0
    0|0
    • sorum gayet açık ve net bakire değil her şey güzel sohbet ilgi alaka var ama icrata tık yok bide cinseli münasebet isteyince marslı görmüş gibi bakıyor bir çok kadın

• baştan istediğini söyle eğer niyeti bu değilse beklentileriniz çok farklı demektir.

• bak sana bu konuda katılıyorum baştan daha her şeyin beli olması lazım zaman kaybı olamaması için

• İcraat etmek için öylesine muhabbet edip güvenini kazanmaya çalıştığın için olabilirmi ne dersin ?

0|0
    0|3
    • evet icrat için muhatap oluyorum olamazmı her konuştuğuma nikahmı kıyacam arkadaş

• O zaman gelip burda zırvalamıcaksın geneleve git ne yapalım zorla icraatmı yaptıralım sana

• zırvalayan saçmalayan bence sensin ben gayet mantıklı makul bir soru verdim ve sana cevabını verdim her birlikt eolucam kişiye nikahmı kıyıcıma cevabı lütfen

• karşı tarafın sevdiğinden emin olamadıkalrı için olabilir mi acaba

0|0
    0|0
    • ila sevildiğini anlayacak ondan sonra galiba gerçi sevildiğini anlayana kadar da terk edilir zaten

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne istediğini bilmeyen kadın davranışı. Geneli de ne istediğini bilmez zaten.

0|1
    0|0
  • Bakmayın öyle domaldığıma kolay lokma değilim felan :)

0|1
    0|0
  • hepsi numara. kadın kendini geri çekerse sen onu daha çok kovalarsın, elde etmeye çalışırsın. mesele bundan ibaret

0|0
    0|0
  • buna bende anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
  • direk yatağa giderlerseeee 2 gun sonra kadını kovmayalım dıye.

0|0
    0|0
    • hopala

neden kovacan kadını hazır vereni bulmuşsun ?

• istedıgını alıp bırakmasın dıye böyle yapıyor kadlr

• o dediğini çoluk çocuk yapar daha çok belirli bir yaş ve tecrubeden sonra bırakılacak bir yanı yok ayrıca nikaha almak gibi bir mecburiyetimde yok karşımdaki kadına

Yükleniyor...