Lütfen yarımcı olabilir misiniz önemli...

"sevgilimle beraber uzun süren bir birlikteliğimiz var, ilişkiye girmek istedik, buluşup bu işe karar verdik, ama ben çok korktum.. sevgilim beni çok seviyor ve canımın yanmasını istemiyor bu yüzden iyice ıslanmam için uzun süre ön sevişme yaptık, cinsel organımı rahatlatmak için diliyle uzun süre uğraştı, sonra işe koyulmak istedik ama ben çok acıyor diyip yapamadım.. erkek arkadaşımın penisinin çok büyük olması yüzünden de korktum.. böyle olunca içime giremedi.. ben üzülüp ağladım.. çünkü çok istiyorduk ama olmadı.. başka bi gün tekrar denemek için karar verdik yine buluştuk ben ona "kızlık zarım yüzünden korkuyorum, acımasından korkuyorum, parmağınla boz" dedim sonra beni sevdiği için kabul etti.. klitorisimle oynamaya başladı bana "tam geldiğinde parmağımı sertçe sokarım" dedi.. tam da öyle yaptık ben orgazm olunca parmağını soktu içeriye, sonra oldu bitti bundan sonra rahatız diye düşünüyorduk :( ama olmuyo içime giremiyo :( ve kan falan gelmedi :( acaba kızlık zarım esnek mi ? o yüzden yırtılmamış olabilir mi :( hala içeri girmeye çalışınca acı hissediyorum ve korkuyorum :( istemeden kasıyorum kendimi :( parmağını içime sokup gel git yapabiliyor ama penisi girmiyor :( kızlık zarım bozulmuş mudur ? yoksa bozulmadı ve bu yüzden mi penisi girince canım acıyor :( lütfen yardım edin çözüm ne ? erkek arkadaşımla herşeyi yapmaya hazırız"

Güncellemeler:
arkadaşlar valla soruyu sordum ama benm problemim değil bu arkadaşın seviyesi yetmediği için benden ricc

a etti cevapları o kontrol ediyo ..bu tarz işler benim işim değil ricası üzerine yazdım o cevap veremez bende yazmam ne yazıcm onun adına teşekkürler yardımcı oluyodur umarım..

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• İlk beraberlik kolay değil. Öncelikle senin kendini tamamen rahat hissetmen lazım. O zamana kadar bol bol sevişmeniz lazım.

Kızlık zarını birleşme anında hissetmiyorsunuz. Kan az veya çok gelebiliyor. Sizim probleminiz senin kafanda kendini rahat hissetmemen.

Partnerinin penisinin büyüklüğü bunu etkilemez oradan bir bebek çıkabiliyorsa bir penis te girebilir. Bunu düşün ve korkma..

Benim de benzer bir deneyimim oldu 1 hafta kadar birlikte olmak için uğraştık. Girmeye çalışıpta başaramadığım bir anda sevgilimi güldürdüm o an kendini sıkmayı bıraktı ve birleşme tamamlandı. Bir kez birleştikten sonra bir daha sorun olmadı. Aslında sen kendini tutuyorsun bir an korkmayıp bıraksan her şey düzelecek...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sakin olun ve denemeye devam edin. bi keresinde bi kızarkadaşımla tam 2 ay uğraşmıştık. çok acı duyuyodu. sonra bi gece o üstteydi inanılmaz kayganlaştı hiç olmadığı kadar, belki de o anda çok rahat hissetti kendini elimi değdirdim ve kaygan sıvıyı hissettim. ona da gösterdim bak dedim bu varsa acı yok dedim, daha önce bu kadar kaygan olmamıştı dedi kendi de şaşırdı. ve iki ayın sonunda birleşme gerçekleşti. ondan da hiç kan falan gelmedi mesela. zaten o kan olayı her kızda olacak diye bi kaide yok zaten. kişiden kişiye değişir.

1|0
    0|0
  • Burda ayrıntılı konuşmak hoş olmaz sanırım açıkca böyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • evlenincce geçer merak etme zaten ondan korkabilirsin evlilik dışı birşey olduğu için

3|0
    0|0
  • Sorununuz devam etmektemi ?

Kimseye cevap olarak dönmemişşiniz de ?

0|0
    0|0
  • neden kızlık zarını bozdurmak istiyorsun 1

gerdek gecesi ne bozdurucan 2

sevgilin vazgeçerse evlenmekten napıcan 3

her şeyi zamana bıraksan o zaman yapsan daha iyi olmazmı

ayrıca ıslandıysan eşininkinide ıslatıcaksın acımaz bırak girsin

çok istiyorsannn

1|0
    0|0
  • Bunun için jinekoloğa gitmen daha doğru değil mi? Hani ne yapalım sana buradan?

1|0
    0|0
  • sen bildiğin fantazinizi anlatmışsın ya

1|0
    0|0
  • bence biraz alkol al yani seni çakırkeyfin üstüne çıkarsın yine bi süre sevişin ve kayganlaştırıcı kullanın

eminim işe yarayacaktır

0|0
    0|0
  • Dr.Cem KEÇE ye görün..

0|0
    0|0
  • Umarım bu soruya cevap verebilecek kadar bilgili bir insan vardır bu sitede. Biz ne desek yalan olur

0|0
    0|0
  • janınan dar ondan acıyordur

0|0
    0|0
  • kardırıcı kullan ve parmakları ile yolu acsın rahatlatsın seni önce

0|0
    0|0
  • inanamıyorum size ...

1|0
    0|0
  • Yüce adalet izin vermiyor :P

4|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o acıya katlancaksın benmde cok acımıştı ama dayanmıştım ondan sonra alıstı zaten ama partnerde iş olucak azcıkta bence .benm kızlık zarım esnekmıs doktora gittim dogumda patlar demislerdi

0|1
    0|0
  • bunları neden tırnak içinde yazdın,alıntı falan mı?

1|0
    0|0
    • sende amma uyanıksın yaa=)) erkek arkadaşının vay halinee=))

• jinekolga ggörün senn

0|0
    0|0
  • Zarı hissetti mi? Bende esnektim. İlk ilişkimde de penisi 4-5cm girdi ve çok uzun sürmedi. 1dk sürmemiştir belki, acıdı çünkü epey. 2.sinde tam bi birleşme oldu ve kan geldi çok. Vajinadan gelen sıvı ilk ilişkide kayganlaştırmaya yetmez. Bebek yağıyla takviye yapın ikiniz de. Ayrıca penisin başını vajinana doğru sen sok, parmaklarınla aç dudakları. Mümkünse sen yönlendir, daha rahat olursun. Penis girerken de birazcık ıkınman girişi kolaylaştırır.

Ayrıca kan geldiğinde de bi 10 saniye kadar devam edip beklemeni öneririm. Peçeteyi vajina girişine tut tampon gibi. Aksi taktirde etraf batabilir.

1|0
    0|0
  • o senın kocan değil erkek arkadasın farkındasın demı .. ? böle birşeyi sen nasıl yapabılıyorsun hersey bırak evlenmeden onun olmayı nasıl kabul edıyorsun .. ki o madem senı çok sevıyor nıye sana evlenmeden sahip oluyor ? :S sevse bunu evlılıge bırakır

5|1
    3|1
    • açık ve net; sana ne?

• herkes yorumunu yapmaya özgür burdaa .

• aynen öyle . ne ıstersem onu yazarım kımseden de cekınecek degılım .. kaldı ki istediğiniz cevaplar vermek gıbı bı yükümlülüğümde yok .. doğru olanları yazdıgım ıcın zoruna gıdıyor tabi bazılarının . edep biraz edep . soruya bak allahaskına sımdı aşk bunun neresınde ? o oğlan senınle neden evlensın ?

• normalde cevap vermem ama yardım etmek istedimm. aynı durum bendede vardı . karar verdik birlkte olmaya . yapmaya calıştık. cok cok acıyordu. ve her acıdığında ben kendimi kastığımda oda kendi geri cekti.. acıtmak istemedi. öyle böyle değil epey uğraştık. kızlığımı bozdu kan geldi. bir deha da içeri girmeeyi başardı. sonra ne oldu biliyor musun tekarar girmek istediğinde giremedi. sonra ikimizde cinselliktek soğuğuk. bir yıl sonra ayrıldık ve başkasıyla birlikyeyim ve cinselliğimde gayet iyi. yine acıyor amaa cok cok azz. :(:( sana önerim kendinizi şartlanmayınn. o işi illaki yapacaz diye şartlanmayın cok büyük hata. ne zaman birbirinizi deli gibi istediğinizde yanlız büyük bir şehvetle işte o zaman birlikte olun yoksa emin ol ikinizde hem kendinizden hemde cinsellikten soğursunuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...