Kardeşinizin yada en yakın arkadaşınızın lezbiyen olduğunu öğrenseniz ne tepki verirdiniz ?

Kardeşinizin yada en yakın arkadaşınızın lezbiyen olduğunu öğrenseniz ne tepki verirdiniz ?

Güncellemeler:
erkeklerin homofobik pislikler olduğu kızların da ne kadar anlayışlı olduğu ortaya çıkıyor yavaş yavaş ( güncelleme için özür )

0|0
1326

En İyi Erkek Görüşü

• Benim eşcinsel tanıdıklarım var, insanların cinsel tercihleri için yargılandığı zamanları çoktan geçtik. Arkadaşlarım arasında lezbiyenler var fakat erkek eşcinseller ile aram okadar iyi değil. Onlara eşcinsel olduklarını anladığında tepki vermez doğal davranırsan senin de eşcinsel olduğunu sanıp asılıyorlar.. Bence erkeklerin bu konuda yol almaları gerekiyor.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Ne tepki vereyim? Toplum baskısına takılmaması ve psikolojisi bozulup intihar etmemesi için gereken desteği verirdim. Hastalık değil ki bu düzeltilsin. Doğuştan gelen yönelimdir yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Böyle bir durumla tabii ki karşılaşmak istemem. Fakat, duyguları o yöndeyse, kardeşimi atamam... Her ne kadar desteklemediğim bir durumda olsa, yanında olurdum sanırım...

2|1
    0|0
  • arkadaşıma yardmcı olmaya calışırdım. sonuçta insan ruhu ince ve narindir. örnekler vererek doğru olanı seçmesi için yardımcı olmaya calışırdım. ve bir doktora götürerek ve ona zaman ayrırarak yanında olurdum.

1|0
    1|0
  • Hormonları öyle işlev görmüş ve heteroseksüel yöne çalışmamış diye insan yerine koymamak mı lazım? Tuhaf kafalar... (Hem çok samimi olmasam da homoseksüel arkadaşım vardı iki tane, aşalım bu kafaları)

1|0
    0|0
  • arkadaşımsa arkadaşlığıma devam ederim..

2|1
    0|1
  • Durumu kabullenmen en doğrusu...

2|1
    0|0
  • Benim yapimdir ilkten hemen kizar bagirir cagiririm sonra sinirim gecince mantikli düsünür ve onu oldugu gibi kabul ederim. Sonucta o benim kanimdan allah beterinden saklasin derim.

1|0
    0|0
  • tercihlere saygı duymak lazım

1|1
    0|0
  • soyle bir bakirkoye gidelim mi derim...

0|1
    1|0
    • kardeşimin olduğunu duysam,allah gazabımdan korusunnn.gerçi allahın gazabından iyidir benimki diycektim...

• pencereden aşagıya atardım...

0|1
    2|0
  • benden uzak dur benimle ilgili birşey asla düşünme yada sittir et sen beni ben seni tanımıyom

0|1
    1|0
  • bilmem artık nasıl dayak yerdi :) allahtan tekim

0|1
    2|0
  • İlk tepki "yürü git"

0|1
    2|0
  • suratına türkürürüm

1|0
    3|1
  • doğuştan gelen bri özellik olduğu için acaba sülalemde başka kim lezbiyendir de belli etmiyordur acaba diye düşünürüm :)

0|1
    0|0
  • gay olmasında ne olurs aolsun banane

0|0
    1|1
    • gaylerden niye böylesi korkuyorsunuz anlamıyorum sanki yiyecek seni

• Şu anda gösterimde olan Benim Çocuğum belgesel filmini izlemenizi öneririm. LGBT bireylerin aileleri ile yapılmış bir film. Ben çok ağladım

0|0
    0|0
  • Birdaha güneşin doğuşunu göremez

not: laflamı oluyor kızların nekadar temiz olduğu , neler görücen abisi hele bi 30 ol evlen iş hayatına atıl şöyle 20-25 iş deiştir anlarsın kimin ne kadar temiz oldugunu:)

0|0
    0|0
  • Yalnız çoğul konuşmasak

0|0
    0|0
  • kardeşimin olduğunu duysam,allah gazabımdan korusunnn.gerçi kendi gazabından iyidir benimki

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 13

• Tercihlerine saygı duyarım ...

4|0
    0|0
  • Arkadaşımın olduğunu duysam bu zamana kadar neden söylemedin derim :)Ama kardeşim olmasın ailede bitane yeter :)

5|0
    0|0
  • Arkadasımla bunun muhabbetini ettik geçen. Nadirdir bu tür şeyleri konuştuğum. benimle rahat konuşabildiği için sevindim.

4|0
    0|0
    • Seninle rahat konuşabilmesi senin yargılamayan biri olduğundan kaynaklıdır.Senin gibi arkadaşa sahip olduğu için oda sevinmeli.

• ne mutlu ikinize de :)

• ,kardesim yok ama olsaydı da saygı duyar, destekler ve korur kollardım.

Arkadasım içinse niye daha önce söylemedin yahu derdim :D

3|1
    0|0
  • farketmez sonuçta ilişkim aynen devam eder

3|0
    0|0
  • Saygı duyarım bir şey yapmam.

4|0
    0|0
  • Herkesin tercihine saygı duymak zorundayız sonuçta.

2|0
    0|0
  • Yapcak bişe yok bana hallemedişkçe sorun da yok.

Kendi seçimi.

1|0
    1|0
  • Konuşurum ya hayırdır diye... Bu geçici bir heves de olabilir gerçekten bir tercih de...

0|0
    1|0
    • tercih değil yönelim.

• kelimeyi yanlış kullandığını söyledim. heteroseksüel bir kadın erkekleri mi tercih eder yoksa erkeklere karşı ilgisi mi vardır bunu düşün

• İyi tartışmayacağım dediğiniz gibi olsun...

• ''Sevişelim mi?"

0|0
    0|0
  • bu durumu normal karşılayamam

0|0
    2|0
  • silerim onu..Sonuçda lez kendimi korumam lazım

0|0
    4|0
    • lezbiyenlerin önüne gelen her kızla yatmaya çalıştığını mı düşünüyorsun. çok yanlış bi yargı bu

• sana demedim bebem yorum yapan arkadaşa diyorum.

• düzeltmesini yaptım :D

• olabilir yani kardeşim yok zaten ama benim de öyle eğilimlerim olabilir yani bi insanın kendini tanıyabilmesi için her şeyi önyargısız değerlendirmesi gerekir bence önce

4|0
    0|0
Yükleniyor...