Vücudumda tüyler var hormon fazlalıgı sebebiyle. nasıl kurtulcam?

Cok fazla belirgin olmasada rahatsz oluyorum yakında evlenecegim esimin tepkisini merak ediyorum 😞 ilk gece icin agda yaptırsam mı?

0|0
710

En İyi Kız Görüşü

• bir kere yaptırırsan düzenli olarak yaptirman gerekir haberin olsun

0|1
    0|0
    • daha fazla cıkar diyolar agdadan sonra

• bacaklarm ve koltuk altı icin 2 seans gidip bıraktm canım atıslarda canm yanıyordu. Evet ince. Tesekkur ederim 😊

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Lazer?

2|0
    0|0
    • Can yakıcı cok fazla dayanamm

• doktora gıt kanks

1|0
    0|0
  • Hayirlisi be gulum

1|0
    0|0
  • Gecmis olsun bence aldirmalisin ilk once kendin icin sonra esin icin ama durumu anlatirsan sana destek olur cunku bu seninnistem disi olusan bir sorunun ama cozumunude bulursun elbette peki bisey soracam bu hormon ve kil durumu genetik ailevimi yoksa daha onceden bir rahatsizlik geciripte kullandigin ilac yan etkisimi ☺

0|0
    0|0
  • hormon tedavısı

0|0
    0|0
  • lazere gir kesin çözümm ama pahalı

0|0
    0|0
  • esin sıkıntı yapmaz hic takılma kıl mıl..

0|0
    0|0
  • nerende?

0|0
    0|0
  • epilasyon

0|0
    0|0
  • lazaerrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• E bir zahmet ablacim

1|1
    0|0
  • Lazer yaptirdiginda tekrar cikmayacaksa lazer yaptirmalisin artık acisina felan katlanmalisin yapacak bir şey yok. lazer yaptirsam bile yine tüyler çıkacak diyosan ayda 1 kez tüm vucudun için kuafore git halletsinler

0|0
    0|0
  • iyi de herkeste var ondan biz ağda yapıyoruz ya da epilasyon yani normal olanı bu

0|0
    0|0
  • İğneli epilasyona gidebilirsin bende gidiyorum yüz için ve göbek göğüs bölgesine de gitcem hormonlarımda bir bozukluk olmamasına rağmen yapısal olarak yoğun bende ince ama belirgin tüyler bu tüyler beni fazlasıyla rahatsız ediyordu çok araştırdım en sonunda iyi bir merkez buldum ilk seansa gittim can yakıyor mu evet basbayağı ama o tüyler temizlendikten sonra o bölgeye baktığında rahat bir nefes alıyorsan ozguveninde yerine geliyorsa işte bunu hiç bişeye değişmem 😊 ama maddî manevi zarar veriyor para bulduğum ama epilasyona harcayağım şu tüyleri bitireceğim

0|0
    0|0
  • Yüzünde tüy var mi

0|0
    0|0
    • kısmen

• Aldiriyo musun

• Hayır cok fazla belirgin degil ozel ve onemi olan gunlerde aldırdıgım oldu ama surekli aldırmam

• mal gdfhhff

1|2
    2|1
    • asıl mal olan sensin birsey soruyorum burada mantıklı cevap veremiceksen hic girme.

• arkadaşımın sorusunu ana sayfada görünce heyecanlanıp yanlışlıkla buraya yazmışım djsksja kusura bakma

• pekala sorun degill.

Yükleniyor...