Ürologa gidince evli olup olmadıgına göremi ilgilenir doktor?

Birkaç saat öncede yazmıştım sevgilim erken boşalıyo ürologa gitcek diye biride evli adamlarla ilgilenirler yiyişenlerle değil yazmış cidden böylemi sevgilim 20 yaşında bu yaşta diye ilgilenmezlermi doktor ters birşey söylerse o bana kızar cidden sinirinden ayrılabilir bile onu tanıyosam öyle yapar ona göre git veya gitme diycem sizce gitsinmi bir sorun cidden çok can sıkıcı ne yaptıysak olmadı düzelmedii son çaremiz yoksa cidddi ciddi ayrılmayı düşünüyorum o benim için doktora gitcek normalde utangaç çekingen biri bende onun ilkiyim oda benim ilkim

Güncellemeler:
Nişanlıyım felan dese durum değişirmi

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• nekadar sürüyor boşalması?

0|0
    0|0
    • 4 5 dk en fazla 10

• çeşitli orgazm tipleri var ve 30 dk da bence harika olur.

• ve sorun sende değil bence acı hissetmiyorsan eğer. tatmin edemiyor olabilir :/

En İyi Kız Görüşü

• Önce ürologa gitmesi lazim anatomik bir sorun var mı diye
    eğer yoksa psikiyatriste gidecek
    yalnız bu hastalık için en başta düzenli cinsel hayat lazım
    arada ilişkiye giren tabii ki erken boşalır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bakın erken boşalma meselesi sadece düzenli ilişki yaşayan evlilerde tespit edilebilir. bekar düzensiz ilişki yaşayanarda değil.

0|1
    0|0
  • doktor doktordur. yaş, cinsiyet, din, dil, ırk, medeni durum, vs vs ayrımı yapmadan bütün insanlara bakacaktır. arkadaşınız ürolojiye değil, psikiyatriye de değil, psikoloji bölümüne gidecek. cinsel terapi tedavisi görecek.
    erken boşalma ve tedavisiyle ilgili detaylı bilgi için CİSED - Cinsel Sağlık Enstitüsü sitesinde bir yazı var. işinize yarar;

http://www.cised.org.tr/sayfa132.html

0|0
    0|0
  • Yoo ne alakasi var dumenden cevap verdini sanmis saglik sorunlarinin sagligin evlisi evsizimi var uroloji evlilere ozel sanki sadece bayanlara bakiremisin degilmisin diye vajinal muayne icin sorarlar vs vs yoksa herkese gayette net bakiyolar ve medeni durumu sormalarindaki amac ona gore saglik degerlendirmesi yapmalarindan dolayi yoksa o yarim akillinin dedigiyle alakasi yok gonul rahatligiyla gidip tedavi olabilirsiniz ☺

0|0
    0|0
    • Ama bu sorunun ufak da olsa cozum videosu var yani uzman aciklamali

• Rahat olsun ve iyi bir uzmana görünsün. Sonuç alamazsa da bir başkasına gidebilir. Doktorlar bunun için maaş alıyorlar.

0|0
    0|0
  • şimdi ürolog bir doktor evlilik danışmanı ve ya ahlak polisi değil rıza ile beraber plmakta suç değil yaptığınızın doğru ya da yanlış olduğunu yargı makamı değil bende değilim doktor teşhis ve tedaviye bakar size bakmaz yazan sallamış işgüzar bu sorunun cevabı benim size tavsi etmemi istermmisiniz

0|0
    0|0
  • Ya nolur bu kadar cahil olmayin. Tipta yasa, cinsiyete, medeni durumuna, ten rengine, suna buna diye ayrim olmaz. Hastaysan tedavi olursun. Ayrica erken bosalmayi ben psikiyatrik sorun bilirdim, ne zaman urolojiye girdi?

0|0
    0|0
    • ürolog yerine psikiyatriyemi gitmesi lazım bana ürolog daha mantıklı geliyor

• bak şimdi bunuda sorcam :D

• Benim bildigim psikiyatri. Daha az once bir ozel hastanenin psikiyatri brosurune bakiyordum orada gordum vajinismus ve erken bosalma da psikiyatrideymis. 2 dal beraber calisiyordur ama. Urolojiye de gidilebilir bence bir sor hastaneye bence.

• jinekologlar evli olup olmadığına göre , daha doğrusu bakire olup olmadığına göre muayene yaparlar ama erkeklerde böyle bir durum söz konusu değil

0|0
    0|0
  • Yoo ben ürolojinin başını çok şişirdim hiç bir cinsel hayatımda yok ama bir şey demediler. Işleri hastayı tedavi etmektir bir şey diyemezler.

0|0
    0|0
  • hayırr

0|0
    0|0
  • Doktor neden terslesin ki

0|0
    0|0
  • erkek arkadasınla ilgilenirler sen gidersende ilgilenir

0|0
    0|0
  • ayrılırsa ayrılsın. bu ne kaprıs la n

0|0
    0|0
  • öyle şey mi olur yaaa. kadın hastalıkları ve jınekologlarda sadece evli kadınlarla mı ilgileniyorlar

0|0
    0|0
  • nasıl bir zevk veriyorsunda erken boşalıyodur acaba nirnava yaptırmışsın çocuğa

0|0
    0|0
  • Paran varsa maneviyatinla ilgilenmiyorlar, bakiyorlar.

Ama sen bu kafayla zaten onun sorunu cözülse dahi ilerde ayrilirsin, cünkü vajinanla düsünüyorsun.. Onun sorunuda zaten senden kaynaklaniyor.

0|1
    0|0
  • ben olsam tekmeyi basardım sana

0|0
    1|0
  • doktorun özel hayatınıza karışacağını sanmıyorum ama bana fikrimi sorarsan zinadan uzak durmak en hayırlısı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Malesef turkiye gibi bir ulkede yasiyoruz, doktorlara kalmis insanligin bakireligi, doktora gitse nisanlim derse durum degisir fakat bu bide doktora bagli, en mantiklisi ozele gitmek devlet hastanelerinde insanlarin utanmalari icin ellerinden gelenleri yapiyor serefsizler malesef... Ozellikle bayanlara evli degilsen bakmam bile diyor devletteki saglik memuru. Bu insanlari sikayet etmek lazim. Garantiye alip ozele gitmek gerekir. Ozelde boyle bir problem yoktur genel olarak

0|0
    0|0
  • nasıl rahat edicekse öyle gitsin ona sor geliyim mi diye gelme derse gitme de öyle bir şey yok ya sormazlar evli misin diye öyle şey mi olur

0|0
    0|0
  • saçmalama olrmu ole şey

0|0
    0|0
  • Sorun sorundur. Evli olmakla ne ilgisi var. Ben bakire değilim. Evli değilim diye bakmayacak mı?

0|1
    0|1
  • Evli olup olamadığını sorar tabi

0|1
    1|0
Yükleniyor...