Hamilelikte cinsellik isteği gitti, normal mi?

arkadaşlar eşim 3 aylık hamile ve 3 aydır tık yok...

soruyorum hiç canım istemiyor diyor acaba hamilelikten midir, hamilelik bitince de devam eder mi bu isteksizlik?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• bazı kadınlarda hamilelik döneminde isteksizlik olabilir, normaldir. ha ilk üç ay geçtikten sonra coşma ihtimali de var, tamamen cinsellikten soğuma ihtimali de.

ama doğum sonrası normale dönecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu durum buyuk ıhtımalle gecıcıdır ılk ayları oldugu ıcın fazla yaklasmasanız ıyı edersınız ve sakın ısrar etmeyın o zaman sızden ıyıce cekınır ve hıc ıstemez eger anlayısla karsılarsanız bı sure sonra kendısı ıster o yuzden sadece bıraz sabretmelısınız.

bu arada sımdıden Allah analı babalı buyutsun umarım sglıklı bı sekılde dunyaya gelır :)

0|0
    0|0
  • benim bildiğim hamilelikte istek artar ve kadının orgazm olma şansı 2 hatta 4' e katlar... ama belki eşin bebeğe zarar verir düşüncesiyle kendini cinselliğe veremiyordur

0|1
    0|0
  • beebğe bir zarar gelmesinden korkuyordur yada il aylar olduğu için midesiçok bulanıyodur senden bile tiksiniyodur zorlama eşini bu durum geçicidir

0|0
    0|0
  • hamılelıkte ıstek artar dıye bılıyorum ama belkı bebege bı zarar gelmesınden korkuyordur sanmıyorum sogumamıstır sn esınle konus durumu anlat ama olabılıdıgınce acık ol

0|0
    0|0
  • Hamilelikte genelde istek artar..Ama eşin istemiyorsa zorlama belkide bebeğe bir şey olacak diye korkuyordur.

0|0
    0|0
    • ama 3 ay oldu hiç istemiyor ben sana mast..yon yapıyım rahatla diyor e öylede olmazki... acaba soğğudumu benden diye düşünüyorum daha 5 aylık evliyiz

• Soğuduğunu sanmıyorum konuş ve sorunu çöz bence bebeğe bir şey olacak diye korkuyordur..

• Bu isteksizlik hamilelikten kaynaklanan birşey eşin doğumdan bir süre sonra yavaş yavaş eski haline dönecektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1|0
    0|0
  • Hormonlarda aşırı değişiklik olduğu için hamile bayanın duygusal olarak düzeni çok bozulur. Bundan dolayı cinselliğe bakış açısı değişebilir. Öyle ki eşinden midesi bulanan bayanlar bile olabilir ilk aylarda gayet normaldir. sabırlı olmanızı tavsiye ederim. Bazende vücudunun değişmesinden dolayı kendisini çirkin hissedip eşinedene uzaklaşan bayanlar olabilir. Ona bedenindeki değişikliklerin size güzel geldiğini hissettirmelisiniz. Örneğin hafiften ilk aylarda hafif göbek gibi olan karnının ne kadar güzel durduğu gibi gibi. Sonuçta bahsettiğimiz eşiniz olduğundan mahrem konulara girmek doğru olmaz. Eşinizi sakın zorlamayınız bu çok önemlidir.

0|0
    0|0
  • arkadaşım hamilelikte annenin hormonal değişiklikleri ve bunun yanında çocuğu koruma isteği ortaya çıkabilir anlayış göstermen lazım sonra herşey eskisi gibi olacak merak etme hiç, inşallah eşin sorunsuz bir hamilelik geçirir ve bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...