Erken boşalıyorum bunun için bir uzmana gitmek istiyorum. Benim gibi bir sorunu olup da bunu düzeltebilen var mı?

Şimdi ben bu soruyu soruyorum ama. iki üç tane bakir velet gelip şöyle yap böyle yap demesin. vajina görse bomba sanıp kaçacak elemanlar gelmiş burada bilgiçlik taslıyor. saha önce bu problemi yaşayıp da çözmüş biri varsa cevap yazarsa sevinirim

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• On sevismeye felan tamamen girismeden once bosalmayi denedin mi? Oral yaptirarak mesela?

0|0
    0|0
    • evet denedim. ilk oral yaptırarak boşaldım sonra sevgilimi boşalttım oralla. ara vermeden içine girdim. ilkine nazaran daha uzun sürüyor ama yine de ywtwrli değil.

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasim bendede tam tersi bir sorun vardi 50 dk once bosalamiyordum bircok partnerim bu yuzden birakti dr kontrol etmeyi ogretti bana ankarada zuhal akalin diye bir dr adi yaniltmasin erkek dr kac dk da geliyorsun

0|0
    0|0
    • ilk posta 1-2 dakika sonrakiler de biraz daha fazla. ön sevişmeyi ne kadar çok uzun tutarsam o kadar erken boşalıyorum.

• ciddi kardeşim pek ses etmiyor teskin ediyor felan ama daha uzun sürmesini istediği besbelli.

• O zaman konu ciddi ileride sorun olur on sevismeyi uzat icine girmeden onu iyice hazirla hatta getirmeye yakin gir icine devaminda kontroku ele al hizlanma hatta zevk almaya baslayinca iki uc saniye yavasla pozisyon degistir ben ilk zamanlarda partnerim iki uc kez bosalinca arti yeter diye aglamakli okurdu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• bu olay sorun edilecek bir şey değil sanıyorum devamlı erekte durumdasın ve çabuk heyecanlanıyorsun heyecanını yen düzelir tavsiyem üroloğa git bütün doğru cevaplar orda bana sorarsan gittinmi diye ben doktor kapısı bilmem ama sorun varsa gitmmelisin hayatını zindan etme

0|0
    0|0
  • geciktirici sprey kullanarak bu durumdan geçici olarak kurtulabiliyorum dostum. sende dene

www.youtube.com/watch

0|0
    0|0
    • o hissiszleştiriyo ya sağol yine de. spreyi sıktım ben ağzına verdim hatunun. uyuştu ağzı bir saat konuşamamıştı :D

• penis ağız kadar hassas değil o yüzden fazla uyuşukluk olmuyor yani ne yaptığını hissediyor ve dibine kadar zevk alıyorsun. Nasıl kullandın bilmiyorum ama belkide fazla sıkmışsındır.

• Kegel egzersizlerinden cikardigim bir kac yontem var isime yariyor)

0|0
    0|0
  • Erkem kavrami nedir senin icin once onu soyle sonra cozum onerisinde bulunmaya calisirim

0|0
    0|0
    • yani 1-2 dakika sürüyor taş çatlasın 3 ya da 4 dakika.

• İnternete yaz oku bunla ilgili cok yazi var sarji. Bitti bitecek :)

• Eyvallah ustam sagolasin.

• zamanla knk yapa yapa

0|0
    0|0
    • olum git ya burdan. yapa yapa diyo gelmğiş buraya. 3 yıl oldu 3

Yükleniyor...