Aklıma geldi şimdi 10. Sınıfta edebiyat hocamız bize kendinizi anlatan bir yazı yazın demişti siz olsanız ne yazardınız?

O gün ödevi yapmadığımı söylemiştim aslında yazmıştım hala saklarım o kağıdı bugün eşyaları karıştırırken buldum biraz düzenledim ve işte son hali
hiç kimse anlayamayacak ve boşuna anlatıyorsun herkese saçma ve basit gelecek ve sen hep eksik kalırken insanlar uyduruyor diye düşünecek
Senin canın yanacak ağlayacaksın belki bir kaç intihar denemelerine kalkışacaksın
Ama sonuç ne mi yine elinde hüzün kuşları
Her yerin kan içinde kalacak diyemeyeceksin
Nefes bile alamazken herkes senden bişey bekleyecek
Mutlu sanacaklar seni halinden memnun görecekler
Parası var evi var daha ne diyecekler ama kimse anlayamayacak
Ne kadar acı çektiğini anlatsan da anlamazlar hatta üzüldüm der geçerler ne yaparsan yap değişmeyecek işte
Bu senin kaderin baştan yazılmaz
Her gün bu hayatı çekmek zorundasın
Her gün vücudunda hissedeceksin o sana benzeyen gözlerin sırtında yarattığı izleri
Biliyormusun artık ağlayamacaksın çünkü sen çoktan öldün ama çoktan değil de gerçekten ölsen şanslı olurdun
Ne bir sarı saç teli istersin ne de iri kahve gözler istediğin tek şey biraz kan kokusu.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hani ciğerlerin dopdoludur da ağlayamazsın ya, boğazın sıkılır gibi olur, yanar böyle sonra gözlerin hafiften bir dolar.. o his o kadar can yakıyor ki bakıyorsun elinden hiçbir şey gelmiyor kendi içinde boğulmayı öğreniyorsun zamanla ciğerlerin acıya acıya kulaç atmaya başlıyorsun sonra ama karanlık ne ileri gidebiliyorsun ne de geri donebiliyorsun olduğun yerde derlenip duruyorsun. Yuttuğun acı sular ciğerlerini yaktıkça öğreniyorsun gözlerinden çıkan gözyaşının neden yüzünün yıktığını yanıyor çünkü diğerlerinin acısını kusuyor gözlerin. Sonra alisiyor insan acıyı hissetmemeye başlıyor alisiyor daha fazlasını bekliyor ama öyle bir boşluk oluşuyor ki insanın içinde kimsenin göremediği hissedemedigi hep var olan bir şeyin üzerini örterek kapatıyorsun yara gibi.. Benim içimde koca bir boşluk var fakat sevmeyen ve senden soğuyan olmayacağınıza inanmayan başka birisini unutamayan birisi için hiç bir şey yapamazsın bende büyüyeceğim belki de..

0|0
    0|0
  • Yazılara dökmen çok iyiymiş buna devam etmelisin bence. Sana acı veren her şeyden uzak durmalısın. Sana iyi gelen şeyleri keşfedip sürekli onlarla vakit geçirmelisin. Sevdiğin şeyleri yapmalısın. Sevdiğin yemekleri yemeli, sevdiğin şarkıları dinlemeli, sevdiğin dizileri izlemelisin. Dışarıya çıkmalısın en azından haftada 2 kere. Ve her zaman gülümseyecek bir şeyler bulmalısın. Bu dünyaya sevilmeye gelmedik. Dert etme Allah seviyo seni.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...