Yapay kızlık zarı hakkında...

evet gençler yapay kızlık zarı da çıkmış bilen kullanan var mı?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Namusu bacak arasinda arayan erkek arkadaslara saglam bi kazim olmus bu. Diger yandan ise her seyi yasayip ben daha kizim diyen yasadiklarindan utanan kiz arkadaslar icinde kendilerini kandirmak icin guzel bi bulus olmus. Her iki tarafada hayirli olsun. Unutmayinki yasanan hicbirseyden utanmaya gerek yok. DURUST OLUN YETERRRRR

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• he ince kartondan ama delmesi zor oleyyor diye duydum napcaz bilmiyom bizde çivimi koydursak zkimize napsak :D manyak ya töbe yarabbim...

0|0
    0|0
  • Kandırmacanın dayanılmaz hafifliği.

0|0
    0|0
  • Bazılarında fabrika hatasi oluyormus, Patlarken ses cikartiyormus filan şiddetli oluyirmus dikkat et zari kurtaricam derken komple malzemeden olma

1|0
    0|0
  • yuh be nasıl olutyo :D

0|0
    0|0
  • soğan zarı gibiymiş bir çok kıza kulandırtım devamda ediyorum kulandırtmaya :)

0|0
    0|0
  • yine aynı şey yapay kızlık zarı kullanan varmı diye bi soru cevap veren tamamen erkek

0|0
    0|0
  • ne saçma bi arayış insanı kadırdın sonra

ne olacak

0|0
    0|0
  • kim icat etmiş acaba ..önüne gelene verip namuslu takılan biri mi

0|0
    0|0
  • İş mantıkta kafada ıtıyor gulum ne anladın patlat dıktır patlat dıktır vicdanın rahat edecek mi peki.. Sence temiz mi yaşadın hem eşini hem kendını mı kandıracan :d Saçmalık :D

0|0
    0|0
  • valla o değilde zarını diktiren arkadan yapan kadınların zerre vicdan azabı çekmemeleri bana asıl şaşırtıcı geliyor :)

0|0
    0|0
  • niçin bu kadar ilgini çekti bu konu ihtiyacın mı var ?

0|0
    0|0
  • sıcak suya dayanıklı olması çok önemli

0|0
    0|0
  • herşeyi n yapayı çıktı insanlık orjinal değil artık

0|0
    0|0
  • hı dolmuş bi sürü.. töbe töbe daha neler çıkacak sabah sabah..

0|0
    0|0
  • kıyamete az kaldı :D

0|0
    0|0
  • iyi güzel peynirler mutlu olmuştur buna.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zari saglam olupta, ruhu patlak olanlardan korkun...zara fazla takilma derim insanin ruhu o*uspu olmayacak :)

0|2
    0|0
  • gayet yerinde bi buluş olmuş.

Çünkü karısının yediği naneleri sadece kana bağlayan zihniyete çok güzel yakışır bu zar.

1|0
    3|3
Yükleniyor...