Bekaretini kaybeden kisinin hissettikleri...

"Bekaretini kaybeden"i gören arkadaşından bayanı bekliyordu belki kim bilir. Ama işte bu konuda cinsel ayrım yapmak bana pek mantıklı gelmiyor.

Kişisel olarak çok kısa şekil de benim his ettiklerim gayet basit kelimeler ile anlatılacak şekildeydi... Erkekliği, gücü ve egoyu his etmiş yeni bir dünya keşfetmiştim, bakmayın siz Şebnem'in " içine girdiğin küçük kaygan deliği koca bir dünya mı sandın ? " diye sormasına... Buradan kendisine cevap veriyorum; evet ama koca değil dar bir dünyaydı...

Gelelim yol arkadaşım Kamil'e işte benim elamanım işte Kamilova'nın Kamilliğe terfi ani. Sizi Sıkmadan anlatmaya başlıyorum;

Günler boyunca aklıma takılan tek problem vardı. "Kamil kardeşime nasıl yardımcı olabilirdim ?" her ne kadar kendisi pislik, bela, kamil, sehlik bir insan olsa da 10-11 yaşlarından itibaren her derdimizi her haltımızı paylaşmış, tuz-ekmek, fındık-fıstık, can-kan olmuştuk ( allah etmesin son dediğim şakaydı) kan kardeşim demiştim bir kere neyi varsa benim neyim var yine benimdi...

İş tüm bu nedenlerden ötürü kendisine yardımcı olmam gerekiyordu. 1 yıllık bir ilişkisi vardı tosunumun henüz 16 yaşında falan o zamanlar. Kamil sekse pek hevesli gibi durmuyordu o zamanlar da çeşitli çekinceleri vardı. Ben ise yabancı kızlar ile olan ilişkilerimi dallandırıp budaklandırıp anlatıyordum ki tahrik olsun heveslensin.

Bir süre sonra baktım ki tüm denemelerim başarısızlık ile sonuçlanıyor yapılacak bir şey yok diyip Kamilovanın kız arkadaşı olan slav kökenli hanımı karşıma aldım. Artık dananın kuyruğu kopmalıydı. Kızın karşına geçip Kamilova'nın korkularından bahsettim, sağ olsun anlayışlı bir insandı kendisi. Ne yapması gerektiğini sordu. Anlattım işte tahrik et hatta arada erkeklik gururunu ez diye...

Kız benden daha şeytan fikirli çıkıp kamilova'yı okullarının mezuniyet balosuna davet etmesin mi ? etti tabi, iyi de etti. Kızın benden tek ricası uygun ev ortamını sağlamamdi ki ben de bunu yapmıştım...

Balonun ertesi gün görüştük Kamilova ile...

Yüzüme baktı, yüzüne baktım, yüzüme baktı, yüzüne baktım. Bi yerden sonra dayanamayıp; "Ne bakiyosun lan Kamilova" dedim.

Güldü sinsi sinsi... Teşekkürler ulan dedi bir daha götümü topladın. Ne yapsam borcumu ödeyemem... Anladım ki akşam eksini bol bir gece geçirmiş. Mutluydu, huzurluydu. Nitekim aylar boyunca uğraşmış olan doktor kardeşiniz de bu durumda mutlu olmuştu.

Mission accomplished yani.

Neyse uzun lafın kısası;her ne kadar "KAYBETMEK" olumsuz bir kelime dahi olsada konu seks olunca baya bir farklı anlam kazanabiliyormuş.

Ve yine buradan tüm arkadaşlara tavsiyem; "Bekaretinizi uygun kişi ile uygun anlarda kaybedin. Özellikle bayan arkadaşlara tavsiye ediyorum bunu. Gerçi erkekler için de geçerli asla bir genelev olmasın ilk deneyiminiz . Unutmayın ki bekaret bir defa kaybedilir. Şu dünyada 3 şey geri gelmez derler ya 3. maddeyi değiştiriyorum;

*Atılan ok

*Söylenen söz

*Kaybedilen bekaret.

Bu yüzden kıymetini bilin lütfen.

Yahu bu arada siz bekaretinizi kaybederken ne his ettiniz?

0|0
11|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu 3 maddeyi aklımdan hiç çıkarmayacağım.

0|1
    0|0
    • Kizlardan daha cok erkeker icerik ile alakadar oluyor tebrik ederim gercekten.

Kızlar Ne Diyor 11

• Sen kamille akllını kaybederken ne hissettin.

3|0
    0|1
  • kaybetmedim henüz ama nereye koyduğumu unuttum

0|2
    0|0
  • gazeteye kayıp ilanı vermek unutulmamalı

2|1
    0|0
  • ağlayasım gelmişti

ve ağladım

0|0
    0|0
  • betün erkekler kamil gibi hisseder.kızların hissettikleri de türlü türlü çeşit çeşit dir.zor iş kadın olmak.

0|0
    0|0
  • daha kaybetmedim ama kaybettiğimde diyicek tek şey olmuşla ölmüşe çare bulunmaz olur

0|0
    0|1
  • dogru kısıyle kaybettıgım ıcın no problem! :D

1|0
    1|3
  • bekaretimi arıyorum gören söylesin :P

0|0
    0|2
  • Bak şu Kamil'e sen.

Güzel şeyler hissettim. Gayet iyi idi.

0|0
    0|2
    • Inan bana kendimi şu an reha muhtar gibi his ediyorum;

Aci varmiydi aci ?

ahahaha :D

• Herhangi bir siddet uygulamamistim ama kendisinin zari ile alakaliydi sanirim durum. O cok sert ben cok hasin olunca isler karismisti... Benim inandigim tek siddet var o da anal. Aksi türlü her türlü siddete kesinlikle karsiyim...

Hümanist insanim ben. Yoksa bu kadar yildir Kamil'e nasil katlanayim degil mi ?

• Eh yani. Kamile sahip çıktığın için sana kızamıyorum

• Henüz bekaretimi kaybetmediğim için bi his yok içimde

0|1
    1|0
  • Bekaretimi kaybettim hükümsüzdür.

1|0
    1|1
    • yorumu okuyunca kürdan dis etime batti sesli gülerken ciglik atiyordum az kalsin :)

• cinsellik kategorisindeki bu yorumları okurken kürdanla ne işin var benim elimde de diş ipi var :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Nerede düşürdüm diye aranır .

0|0
    0|0
  • ozet gecsen?

0|0
    0|0
    • Keske uzunlugunu görüp direk özet gecsen demesen. Soru cümlesinin en altinda oldugunu fark edebilsen.

• bakirim, birsey hissetmiyorum.

Yükleniyor...