Sevgilinizin tanga giymesini nasıl karşılıyorsunuz?

ben tanga giymeye çekiniyorum doğrusu sevgilim ne der acaba yanlış anlamazmı sizce kızların tanga giymesi normalmi yoksa bakire olanlar giymemelimi? güzel mi duruyo yoksa normal külotmu giymeliyim?

0|1
5|38

En İyi Erkek Görüşü

• bir şey için üretildi değil mi bu meret?adı çokda önemli değil?

ne için?

siz kadınlar için?

peki neden?

sizi siz zarif görsel etkisel hoş güzel çekici alımlı ve seksi olan kadınsallığınızı daha da inceleyip törpüleyip sağından solundan var olanları rötüşleyip sizde kadınsal bir anlam çıkarmak ve kadınsallığınızI daha güçlü bir imge ile yüklemek için!

giyilir giyilmez giyinirim giyinir giyilmeme izin verir vermez kısmları ayrı bir tartışma konusu ama yekten ve yukardaki anlam ve değerine dönersek

TANGA KADIN İÇİN VARDIR VE KADINI KADIN YAPAN ÇOK GÜÇLÜ BİR YANINIZDIR...

ben kısmına gelirsek sorunun cevabı evet sevgilim olsan giy derdim her istediğinde sorunsuz giyerdin buda benim fikrim :) herkezin kendine özel ve güzeldir fikri ve zaten iyiki de kişiseldir fikirler :) eksileyenlere şimdiden selam ederim:)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Ne içinden geliyor ise onu giy 1980 lerde yaşamıyoruz sonuçta sen salla başkalarının zevk yada düşüncelerini onlar çok biliyor paçalı selanik donu giysinler madem sen benim yada birbaşkasının düşüncelerini tatbik etmeye gelmedin dünyaya bu senin hayatın senin bedenin ! ve nasıl yaşamak giyinmek istiyor isen öyle uygulamakta senin elinde buna kimsenin müdahale hakkının olmadığını düşünüyorum bir insanın hayatına giren insan sonradan çıkmadır neyazıkki ben sonradan çıkma insanların hayatıma müdalesine asla izin vermem bu eşimde olabilir bir başka sevgilide önemli olan herzaman benim ne düşündüğümdür özellikle kendi tarzım ve bedenim hakkında ;)

0|0
    0|0
  • bakire ol veya olma tanga giyeceksen yeri ve zamanı olmalı. sevişmeyle biteceğini bildiğin bir gün veya ince bir elbise, kumaş pantlon vs. altına giyilmemesi abes. yani tanga giydiğini belli etmek içingyilecek bir şey değil. bunu etrafa sergilersen şayet sevgilinin hoşuna gideceğini düşünmüyorum. (gerçi böylesini seven erkeklerde yok değil) fakat sadece onun için giydiğini anlarsa hoşuna gitmemesi için bir sebep göremiyorum.

0|0
    0|0
  • iç giyim sonuçta sizler kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle giyinin .bir kısıtlama olmamalı .sevgilim veya eşim giyebilir çok normal .sizlerin çok fazla iç giyim seçenekleriniz var .illlaki tanga veya g .string olavak diye bir şey yok .

benimde çok rahat yazlık giydiğim sliplerim var .her erkeğin tercihi olmayan modeller .yazın çok dar çamaşır tercih etmem .bu rahatlık meselesi .

0|0
    0|0
  • ulan tangayıda bekarete bağladınızya hadi hayırlısı...

3|1
    0|0
    • haklısın saçma geldi banada biri söylemiştide bakirelern tanga giymesi garipmiş falan diye

• sevgilin neder bilmiyorum ama benim bu konuda ki görüşüm annen neder o tamam diyorsa evlenen kadar sevgili elin oğludur hiç bişi diyemez

0|0
    0|0
  • Vajina ve popona kaçacak bir iç kıyafet ancak alışırsan rahat olur.

0|0
    0|0
  • saçmalamışın arkadasım bakire olmayan insanlar mı giyiyo sadece tangayı

0|0
    0|0
  • Bakirelikle bir alakasi yok. Tesir olmadigi surece bence rahat ediyorsa bayanlar giyebilir. Aslinda giysede olur giymesede olur ama sahsen severim guzel camasirlar giyen bayanlari :)

0|0
    0|0
  • Paçalı don giymeni tercih ederim :)

0|1
    0|0
  • çekıcı kılar goruyorsa D:

0|0
    0|0
  • Benim camasirima karisirsa bende karisirim, normalde camasir giymem cunku

0|0
    0|0
  • Tanga

yakışan giyerse 10 numaradır ...

Seksi gösterir ...

İstek arttırır

0|0
    0|0
  • her zaman desteklemişimdir bir sevgilim olsa da giyse demişimdir :)

0|0
    0|0
  • bakirelikle tanganın ne ilgisi var. sen giy sevgilin görsün ona göre karar ver. sadece sana giydim dersin

0|0
    0|0
  • tanga giyen kızlara bayılıyorum sevgilim olsa ben giydiririm ama dar elbise giydiğinde belli olur unun için dar giymesini istemem ama tanga giye gibilr sadece ben bildikten sonra süper olur

0|0
    0|0
  • bekaretle falan en alakası var :D

tanga candır. ama kalça yapısına göre giyilen iç çamaşırları da hoş durabilir :)

0|0
    0|0
  • gerek yok giymesin, zaten seviyorsam sevgilimi her şekilde arzularım. ama arada güzel kıyafetler giymek lazım tanga çok abartı hem rahat olcağını da düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • babane külodu dışında herşeyi giyebilirsin bence

0|0
    0|0
  • Ben çok yakıştırıyorum bayanlara. Çok seksi duruyor..

0|0
    0|0
  • külotlu çorap çok itici...

0|0
    0|0
  • İyi karşılamışımdır..

Sıyırması kolay biliyorsun..

0|0
    0|0
  • sadece bana giyerse sorun yok

0|0
    0|0
  • görmeden yorum yapamam .bir kaç kare yollarmısın:)

0|0
    0|0
  • renkler ve zevkler tartışılmaz.

0|0
    0|0
  • hiç giyme hepsinden iyi:D

0|0
    0|0
  • tanga bana ıtıcı gelıyorr

1|0
    1|1
  • evde alıştırmasını yap,hemen giyip sokağa çıkma, çok komik oluyorlar.

0|0
    0|0
  • çok seksi oh giy bitanem derim

0|0
    0|0
  • sexy bence...

0|0
    0|0
  • sexi olursun oda bundan hoşlanır neticesinde (siyah iyidir)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

• Rahsat ediyorsan giy

1|0
    0|0
  • paçalı beyaz don giy. bekaretle ne alaka? İç çamaşırında seksapalite dediğin zaman tanga ve g-string gelir. utanıyorsan giyme :o)

1|0
    0|0
  • Tanganın bakirelikle ne alakası var ya yıkım artık şu tabularınızı istiyorsan giy sevgilin ne karışır giydiğin çamaşıra

0|0
    0|0
  • giyerse geyyaya

1|0
    0|0
  • Ben sevgilimin yanında giyerim rahatt

1|0
    0|0
Yükleniyor...