Acaba Arkadaşım Gay mi Lütfen Okuyun ve Yanıtlayın?

Ya şimdi bir arkadaşım var. Dışarıdan hiç böyle gay gibi gözükmüyor baya tavırları falan normal hem de çıktığı herkes kız yani kızlarla çıkıyor. Fakat okulda gözlemlediğim kadarıyla şaka diyerek hep erkekleri elliyor ciddi olarak hep birinin kıçına falan dokunuyor ama yani şakasınadır diye düşünüyorum çünkü erkekler kendi arasında yapıyor. Neyse işte geçen bir arkadaşımla konuşmalarını okudum bunlar böyle erkek muhabbetti yaparken 31 muhabbetine girmişler. Sonra böyle şakasına birbirlerine soyun falan deyip gülmüşler işte. Bu da demiş ki ben aktif olanım sen pasif. Arkadaşım araştırdın mı demiş, bu da evet araştırdım gibi şeyler söylemiş. İşte eşcinsellik ile ilgili baya bir şey söylemiş sonra da gay bir arkadaşım söyledi diye de konuyu kapatmış. Ama benim kafam takıldı acaba aktif gay mi kendisi yoksa sadece ergen erkek şakaları mı yapıyor

Güncellemeler:
Eklemeyi unuttum bir de üstte şakayla karışık arkadaşıma seni s*kcem daha demiş

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Gay may işin yumuşatılmış hali. Düpedüz güzel kardeşim derler buna halk dilinde. Evet, arkadaşın güzel kardeşim.

0|0
    0|1
    • anlamadım?

• @King_of_sky Alakası yok. Tdk sözlüğüne bak. Hakaret değildir. Aynı şeydir. Türkler güzel kardeşim demiş , ingilizler gay demiş. Ama küfür olarak algılandığı için yorum farkı var.

• O zaman zamanla kufur haline gelmistir. Escinsel diye tabir edilse daha iyi olur bence biz de insaniz duygularimiz var

En İyi Kız Görüşü

• Sanki ilgisi var yazdıklarına bakılırsa canım

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• kızım sende bır gram zeka yok.. aktıfı pasıfımı var eyleme gecmıs veya gecmemeısımı var su muhabbetı yapanlara adam denırmı yahu, hay ben sızın yasayacagınız askın kalıbına tukureyım

0|0
    0|0
  • Bence gay olmali

0|1
    0|0
  • Ya cinsel kimlik arayaşında da biseksüel.

0|0
    0|0
  • Olabilir olmaya da bilir kendisine sorsana o net cevap verecektir

0|0
    0|0
  • hi is gay

0|0
    0|0
  • Aktif biseksüel. Sıkıntı yok. Libidosu tavan yapmış. Bence kaç :p

0|0
    0|0
  • Ergen erkek sakalari

0|0
    0|1
  • %99,99 gay
    Belki biseksüel olabilir. Sanırım senin buna ilgin var gibi 😊😊😊

0|1
    0|0
    • birazcık :( çok mu eminsin ya basket falan da oynuyor eşcinseller böyle spor şeylerini sevmez diye biliyordum ama tabii aktifse değişik oluyor

• 😆😆😆😆😆

• Cevap gelmedi daha

• şakası bile tarzım değil ama gay olabilirler zaten p*rno sitelerinde en çok arananlar arası bile girdi geyler

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Gay olabilir olsun nolacak

0|1
    0|0
    • Birazcık hoşlanıyorum sanırım da :(

Yükleniyor...