Eşiniz ya da sevgilinizle tartıştıktan sonra cinselliğe bakış açınız nedir?

cinselliği seviyorsunuz, tam ihtiyacınız olduğu zaman eşiniz ya da sevgiliniz ile aranız açık, sırf tatmin olmak için beraber olur musunuz ya da kendi başımın çaresine bakarım mı dersiniz? benim için cinsellik yediğim yemek kadar önemli. zevk değil ihtiyaç olarak görüyorum. bu yüzden eşimle tartışsam bile cinsellikte sorun yaşamıyorum..

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• tartışmanın boyutuna, ciddiyetine bağlı. ciddi durumsa yapmam sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• nadir kadınlardansınız. Kadınların geneli cinselliği duguları ile bağdaştırır. yani karşısıındaki adama kırgın olduğunda cinselliği istemez.

bu sizin için iyi bir durum denebilir. elbette arneriniz de sizin gibiyse.

kavgalı iken seks yapıp, sabah küslüklerine devam eden çiftler olduğunu biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Azcık sinirli biri olduğumdan, tartışma olayının üzerine consellik aklımın ucundan bile geçmez. İstekliliğim vardıysa bile hiç bir şey kalmaz, çünkü romantizm yok olur...

1|0
    0|0
  • cinsellikte özellikle erkeklerde tartışmadan sonraki sertleşme kadar başka zaman olmaz çünkü adrenalin salgılandıkça kan basıncı artıyor ve penizteki damarları daha fazla kan dolduruyor ben 2 sefer denedim bunu partnerimden aldığım dönütler mükemmeldi hatta beni sinir etmek için çok çabaladı daha sonraları ama erken ayrıldık

0|0
    0|0
  • tartıştıktan sonra sevişmek? bu biraz fantazi gibi geldi bana:)

0|0
    0|0
  • çok sinirliysem istesemde olmaz

0|0
    0|0
  • Hararetli bi sex.

1|0
    0|0
  • ben ona muhtaç olmam gurur yaparım

0|0
    0|0
  • bi süre ara veririm ilişkime

0|0
    0|0
  • ihtiyat duyarsam bi başka yoluda ver rahatlamanın ilahi ona yüklenmem:)

0|0
    0|0
  • eşimle tartışınca beraber olmam. seks bir ihtiyaç ama bu dönemlerde canım istemez.

0|0
    0|0
  • Moreli bozuk olan kadın ise işler biraz zor yani gönülsüz olur. Erkek ise çokta sorun etmez .

0|0
    0|0
  • gurur yaparım...yaklaşmam...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence tartışılırken ne boyutta saygıszlık edildiğine bağlı seven insan zaten incitmekten korkar o yüzden konuyu fazla uzatmamak gerekir cinsellik konusunda olumlu düşüncelerim yok ama yatağa küs girilmemesi gerekir diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • evli olunca sorunları yatağa taşımamalı bence

ne kadar kavga etsekte yatağa girince her isteğini karşılıyorum

0|0
    0|0
    • unutabiliyo musun olanları

• kadın dediğin yatağının ... olmalıdır derler. sendeki durumda böyle galiba

• orası ayrı bir ülke

unutamazsan ayrılık gelir sonunda. küscen oda başka kadına gitcek

gitmicekmi?

• Tartışmadan sonra sevişmek çok daha ateşli ve muhteşem oluyo

0|1
    0|0
  • Asla ona kızgınsan sekse sıcak bakmam. sonuçta bu sadce ıhtıyaç değil ruhsal bir tatmin.

Seks olsa bile bitiminde kendimi kötü hissederim. Kirlenmiş hissedrim onur kırcı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...