ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR?

ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR
Benim penisimden günde bir kac deva olmak üzere sıvılar geliyor ve kasıklarımda ağrılarda oluyor Ve Bu sıvıların ne oldugunu nasıl anlayabilirim. Ben 5 vakit namaz kılıyorum tabiki de dus almadan abdest almadan o iç camasırlarıyla değiştirmeden namaz kılmıyorum daa peki o sıvı geldiğinde abdest bozulur mu VE O SIVININ ne oldugunu nasıl anlayabilirim yardimcı olun lütfen arkadaslar?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Idrar yolu enfeksiyonu olabilir.
    Üroloji ye gitmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her tur gelen sivi abdest bozar

Mezi yabi sevk suyu abdest bizar ama gusul gerektirmez

Meni uyuduktan sonra gelen beyaz bir sivi bu gusul getektirir.

Vedi tam bilmiyorum ama aldigim bilgiye gore tuvalet yaptiktan sonra gelen beyaz sivi bu abdest bozar ama gusul gerektirmez.

Bide kucuk tuvalet yaptiktan sonra hemen abdest almak abdest bozar cunku akinti devam ediyor bunun kesilmenin yolu son damlasina kadar adimlar atacaksin ondan sonra abdest alacaksin.

Eger baska turlu bir sivi geliyorsa abdest bozar. Ama surekli geliyorsa ozurlusun bunun icin her vakit girdigin zaman abdest alacaksin. Ozurlu olan vakit girmeden abdest alirsa abdest bozar.

ya da seytanin vesvesesinde olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• ıslaklık varsa eğer o sivi meni mi değil mi onu bilmek lazım sevk duyuysa gusüle gerek yok ama meniyse gusül alman şart her zaman isteli ya da istemsiz gelmesi fark etmez

0|0
    0|0
  • prostat

0|0
    0|0
  • İstemsiz geliyorsa gusül bozulmaz ama abdest bozulur diye düşünüyorum ama bu benim fikrim

0|0
    0|0
Yükleniyor...