Biseksüellikten nasıl korunuruz?

ben homofobik biriyim(gay olma korkusu) önce biseksüel yada homo olmak istemiyorum sonuçta biseksüellikle başlar homoluğa kadar gider, biseksüellikten korunmak için nasıl önlemler almalıyız, gaylar kusura bakmayın

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Neden olasın; değilsen değilsindir. Biseksüellerin durumu genellikle çocukluktan geliyor.

0|0
    0|0
  • Sen daha homofobi nedir onu bilmiyosun. Ayrıca biseks bi bayan olarak cevap verebilirim ki bu bir yönelimdir.Doğustan gelen biseydir. Hemcinsine de asık olabilirsin ,karsı cinse de. Niye korkuyosun ki anlamadım ben seni. Belkide var böyle duygularında bastırmak istiyosun ayıplanırım diye anladığım kadarıyla. Kendini bilen insan hiçbiseyden korkmaz bence sen iyice kendinden emin ol ne olduğunu iyi bil.

0|1
    0|1
  • Neden biseksuel olasin ki? Kac yasindasin cinsel kimligin oturmadi mi daha?

0|0
    0|0
  • sen bu kadar kasarak olmuş gibisin zaten asjkdlnhasjkf

0|0
    0|2
  • bu tamamen psikolojik bence?

0|0
    0|0
  • Nasıl bir korku bu. Homofobik olmak demek gaylerden hoşlanmamak (hatta nefret etmek) demektir. Gay olmaktan korkmak demek değil. Biseksüeller, hem hemcinslerinden hemde karşı cinslerinden aynı derecede cinsel olarak zevk alırlar. Gay olmaktan veya biseksüel olmaktan korunmak diye bir şey yoktur. Gay/Bi olanlar bunu seçmiyor çünkü. Ben heteroseksüelim, hem cinsime karşı cinsel anlamda bir dürtü hissetmiyorum. Kendimi böyle bir şeyden korumam gerekmiyor. Çünkü hemcinsimle böyle bir deneyim yaşamaktan korkmuyorum çünkü yaşayamam, hevesim, isteğim, merakım ve dürtüm yok.

1|1
    0|0
    • gaylarıda sevmem zaten lezbiyenler hariç

• yani eğer bu anlamda bir yönelimin yoksa korunmak gereken bir şey yok. Varsa da bundan korunamazsın çünkü bu seçebileceğin bir şey değil.

• yönelimin var gibi geldi yoksa neden korkasınki bukadar ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gay p*rnoları izleme ve dua et...

1|2
    0|1
    • değil gay p*rnosu izlemek yanımdan geçen adamlara bakmıyorum bile süzüyor demesinler diye

• kardeşim, yazdıklarından anladığım kadarıyla seni rahatsız bi kıpırtı yaşamışsın. kafana takma, inşaallah düzelir. sıkkıntı yapma. kafanı taktıkça bunalırsın. kadınlar iyidir:)

• ben anlamadım, ekstra bir şey yapmana gerek yok ki...

erkeklere ilgin var mı, okuduğum kadarıyla yok. o zaman çekineceğin birşey de yok...

Ama olma homofobik, kimse olmasın.

Herkesin tercihi kendine. Bırak isteyen istediği gibi yaşasın.

0|1
    0|0
  • ne lan bu. neden korunuyon? koruncak bişeymi varki? adamın içinde olmayacak i.pnelik. kimse kusura bakmasın. rahatsız olan şikayet etsin.

0|1
    0|1
  • Bişi yapmana gerek yok usta normal erkek gibi yaşa normal erkek ol yani :) Kimsenin yanında kıçını açma yeter :D

0|1
    0|0
  • erkeklere karşı cinsel ve duygusal ilgi duyuyormusun bu sorunun cevabı hayır ise eşcinsel ya da biseksüel değilsin. çok ciddi bir rahatsızlığın var tedavi ol bence homofobi hastalıktır.

0|0
    0|0
  • korkulacak bir durum yok eğer biseksuel olursan zaten o durumdan da mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Sonradan olunan bir şey mi sanıyorsun

0|0
    0|0
  • uzun bir süre sex yapma.. çünkü aşırı sex yaparsan artık doyum ve zevk almayacaksın ve farklı fantazileri kafanda canlandıracaksın veya uygulayacaksın.Bu yüzden sexe 4 ay felan ara ver bişeyin kalmaz

0|1
    0|0
  • dostum cahil misin sonradan gay biseksüel olunmaz doğuştandır hormonal durumlardır kadınlık hormomunun gereğinden fazla olur doğuştan anca öyle olur.

1|0
    0|1
Yükleniyor...