Sevgi Aşk Cinsellik Üçlüsü

Cinselliğe evlenmeden karşıyım erkek arkadaşımla birbirimizi seviyoruz ama onun yaşamak istediğini hissediyorum böyle bir teklif yapacağını sanmıyorum

Sizin düşünceleriniz neler seven insan bu çekime kapılır mı ? Tamamen yaşamak olmasa bile ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• En temel insani ihtiyacindir seks. Sevdigin birisiyle yasaman kadar normal birsey yok. Sevgi ile ask arasinda fark yoktur. Bu dinci zirvasindan baska birsey degildir. Sevgi/ask/love fizikseldir. Birisini sevdiysen, asik olduysan onunla cinsel iliski kurmak istersin. Her ne kadar ogretilen kaliplar bunu yalanlasa da gercekte oyledir. Onunla sevismek istersin cunku genlerinin sana yaptigi ure/cogal baskisi sana bunu yaptirir. Yani oyle metafizik/uhrevi bir durum yoktur. Genlerin hormonlarini tetikler ve sen asik olursun. Bu surecte cinsel iliski kurup kurmaman sana kalmis birseydir. Ama saglikli bir toplum icin, saglikli bir cinsiyetler arasi iliski icin seks yapilmasi gerekn bir aktivitedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• seven insan katlanır katlanırki dahada mutlu olsun bence öyle ben inselliği sadece evleneceğim kişiyle yaşamak isterim

0|0
    0|0
  • kardeşim, "çekime kapılmak, şeytana uymak, anlık bi karardı" gibi avuntular insanın yaptığı hatayı psikolojik saçmalıklarla açıklama çabasıdır. evde yalnız kalıp elleşmeye başlarsan "çekime" kapılırsın, elin adamı da "şeytana" uyar, basar geçer:)

0|0
    0|0
  • yiyişme deniyor buna halk arasında girme çıkma olmadan

0|0
    0|0
  • bencede evlenmeden sex olmamalı

0|0
    0|0
  • kapılmaz, evlenince sorunlar yaşanabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1