Meni neden yakar?

Bugün yumurtlama gunum eşimle ilişkiye girdik menisi yakti içimi neden acaba? Bide tiroid hastasıyım çocuk istiyorum cocugum olmaz diye çok korkuyorum :(

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yediği besinlerin etkisi olabilir. Ayrıca troid hastası olup çocuğu olan çok korkmanıza gerek yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Teyzemde tiroid hastasiydi korkardi hep 3 tane çocuğu oldu 2. Gecikmeli geldi. bir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Normalinde yakmaz iltihap vardır ya da başka bir şeydir.

1|0
    0|0
  • BU normal bişey çünkü bir boşalmada milyonlarca sperm hücresi vardır ve sadece %5 spermleri olusturur ve diger %95 ide sperm dısındaki madelerden olusur. Ve bu spermlerden bir kac tanesi sadece rahim agzından gecerek döllenmeyi olusturur. ve bir tane sperm bir tane yumurtayı dölllenmeye yeter. Geriye kalan %95 lik diğer maddelerde rahim ağzından gecemediği ve maddeler oldugu için dısarı atar korkmayın korkulcak bisey yok yani

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun inşallah çocuğun olur ama ilk önce iyi bir hekime gitmeniz lazım

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz asit yüzündendir. Eğer idrar karışımı olmuşsa olur dert etme.

0|0
    0|0
  • iltihap

0|0
    0|0
  • fırında fazla kalmış. cocuu uzun bekletme.

0|0
    0|0
  • çok asitlidir :P

0|0
    0|0
  • içini mi yaktı

0|0
    0|0
  • Sıcak olması normal. VÜcuttan yeni atılıyor çünkü. Lakin yakıcı bir şekilde sıcaklığı olmaz.

0|0
    1|0
    • Sicakligi degil abartma kaynar sumu bu yaraya tuz basmis gibi

• Yazdim ama bence sen anlamadin

• Tamam ben anlamadım :D

Kızlar Ne Diyor 3

• bir meni attı kalbimi yaktı diyon yani?

0|1
    1|3
  • İçine boşalıyor değil mi

0|1
    0|0
  • tiroit hastasıysan dere otu ye ibrahim saraçoglundan bir dinle, hızlı veya yavaş çalışmasını düzene sokuyo, bir rahatsızlıgın varsa onu düzeltki bebeginede sirayet etmesin

0|1
    0|0
    • Zaten tedavi görüyorum ben

• görme demedikki bu ek bişey daha çabuk iyileşmen için

Yükleniyor...