Bu soru hanımlara...

evlilik öncesi ilişki yaşadınızmı yaşadıysanız eşinize söyledinizmi açıkça yada kızlık zarı dikimi falamı yaptırdınız ve en önemlisi saklayanlar için söylüyorum gizliden üzülüyormusunuz vicdan azabı çekiyormusunuz?

• Yaşamadım bilmiyorum
    62% (10)62% (8)62% (18)Oy Ver
  • Yaşadım ama sonra açıkça söyledim
    31% (5)15% (2)24% (7)Oy Ver
  • Yaşadım saklıyorum ciddi düşündügüm adamada söylemem
    7% (1)23% (3)14% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 tane numunelik çıktı neyse olur o kadar herkese teşekkürler :)

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• yaşadım ama zaten evleneceğim adamla

1|1
    0|0
    • olmadı mesela başka biriyle olucagın zaman açıklarmısın ama dürüst ol lütfen

• evet mutlaka bir zaman sonra söylerim yani zamanı geldiğinde gerçekten bilmesini gerektiğini düşündüğüm zamanda.. zaten bir gün öğrenicek.

• woww bilmiyorum pek çogu saklar gidip diktirir bişiler yapar neyse uzatmayayım sagol yorum için

Kızlar Ne Diyor 6

• siz her haltı yiyin sonrada bize vicdan azabı çekiyomusunuz die sorun ohh ne güzel hayat

3|1
    0|1
    • ergen çemirme bana haha güldürdün beni :D boşuna oraya şık koymadık merak etme erkekler çok daha düzgünler :)

• sensin ergen sennle kdn erkk tartşması yapacak halim yok

• ya tamamda bana neden çemkiriyorsun anlamıyorumki :(

• yaşamaya devam ediyorum ve yaşadığım kişi ile temmuz ayında nasipse evleniyoruz .

1|1
    0|0
  • Yok öyle işlerim.

0|0
    0|0
  • yaşadım pişman değilim yaşanması gerekiyordu yaşandı ;)

0|1
    0|1
  • yaşamadım işte bu pişmanlık ihtimali yüzünden yaşamıyorum

0|0
    0|0
  • yaşadım evlenmeden önce eşime de anlattım başta biraz sorun etti ama sonra kabullendi benden önce onunda hayatı çok hızlıymış zaten geçmişleirmize takılmayalım dedik evlendik mutluyuz :)

2|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...