Bu nedir arkadas ya aksam aksam neye niyet neye kismet?

Bu saatlerde ankaranin islek bir semtinde isim vardi isimi hallettim marketten su aldim ictim filan tam arabama giderken bir bayan cikti karsima kendisini birakmami istedi gidecegi yere birakmak ici bindik araca filan ve elini penisime atti konusup sohbet ederken ve sonra saskinlikla karisik birlikte olduk bu bayanlara ne olmus boyle anlamadim ama isimede gelmedi degil bosaldiktan sonra tesekkur ettik birbirimize ayrildik

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• telefon numarasını alaydın bari, fuckbuddyn ayağına gelmiş :D

0|0
    0|0
    • Aldim almaya ama bukadarda cinslik olmazki ☺

• Öyle deme çarpılırsın :D

• Manyak kari ya birden elini atti neymis evlenememis vay arkadas bide derlerki erkekler sapik karilar daha cok beter ya ☺

Kızlar Ne Diyor 2

• Hikaye güzelmiş ama sadece hikaye

0|0
    0|1
    • Ister inannister inanma cokta lülü benim icin inanmaman ☺

• Arabana neden aldın götüremem diyeydin. Sende istemissin işte

0|1
    0|0
    • Basta boyle niyeti oldunu bilmiyodum sadece yardim etmek istedim ama arabada boyle yapinca bende ister istemez yaptim zaten sonunda dedim ya isime geldi demistim ☺ ama burada anlasildigi uzere erkekde bayanda azginligi full asamada ☺

Erkekler Ne Diyor 2

• Taksimetreyi odemis

0|1
    0|0
  • Senaryoya birazda aksiyon katsan, duygusal yönünüde biraz daha öne çıkarsan belki daha heyecanlı olurdu.

0|0
    0|1
    • Ne aksiyonundan bahsediyon sen la kafanbtatli herhalde ☺ beni burdaki senaryocularla karistirma istersen eger oyle olacaksa otede oyna sen ☺

Yükleniyor...