Bu soru benm için çok önemli lütfen bakın :(

arkadaşlar ben hoş bi kızım...ancak çok utangacım bi kız arkadaşm var onnla ikiz gibi dolaşırz okulda 3 5 kız daha var onlarda katılır bize arada ...erkek yok.sevgilim de yok ve hiç olmuyo sanki hiç o taraklarda bezim yokmş gibi bi izlenim veriyorum güzel bi kızsın neden hiç sevgilin olmuyo lezbiyen misin diye dalga geçti bi arkadaşım. dışarıya böyle bi izlenm mi veriyorum sizce?nil erkoçlar gibi olmk istemiyorm:SS:S bu arada onun kadar güzelim

Güncellemeler:
21 yaşındayım ona göre cevap verin

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• ben de senin gibiyim ya. hiç sevgilim olmuyo utangac kızım yuz yuze pek iyi diyalog kuramıyorum erkeklerle. hep yanlız takılıyorum arkadaş cevremde dahi erkek yok yakın arkadaşlarımın hepsi kızdır. sanırım bizde özgüven eksikliği diye birşey var. en azından bende var bu. ama benim arkadaşlarım lez espri yapmıyo bana. yapamazlar da. cunku onların da yok. he topluca lezsiniz diye de düşünmesin kimse sakın :D yani yakın arkadaşlarım da cok guzel kızlar ama onlarında hiç olmuyo. bi de gelen taliplerle anlaşamıyoruz hepsini reddediyoruz durumu var. ne bileyim ya ben de sıkıldım yanlızlıktan.

0|0
    0|0
    • dışarıdan öyle görülüyo sanırım ciddi diyorum bişiler yapmak zorundayız

• yazık ya kıyamam .inş en kısa zamanda içimize sinecek iyi insanlar çıkar karşımıza ...bir de ben facebook twitter falan da açmadım hiç.açsam mı diyorum artık bilemedim

• bence kesinlikle acmalısın. daha rahat iletişim kuracagından eminim. yuz yuze rahat etmesen de yazıyla daha rahat anlaşırsın. mutlaka aç, devir teknoloji devri. herkesin twitter ı facei var senin neden olmasın? artık millet aynı okulda bile olsa, orda keşfediyorlar birbirini :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Sıkıntı etme şu an ki halin dah güzel emin ol bir gün seven biri çıkar karşına sende hoşlanırsın ve ilişkiniz başlar zoraki ilişki kurmaya çalışırsan bir de güzel kızım diyorsun kullanılırsın dikkat et ;) Bekle kaderini gelir o senle dalga geçenlerin eminim bir kaç tecrübesi olmuştur şimdiden

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarının söylediklerine niye aldırış ediyorsun ki

cevap basit

Kalbinin ritmini hızlandıracak kişi daha çıkmamış karşına

Sen daha özelsin başkalarına göre

Sevgili demek oyuncak falan değil, millet bu kadar basite aldı

Sen bildiğin gibi devam et

0|0
    0|0
  • Biri mi olsun istiyorsun yoksa biri olması gerektiği için mi olsun ? Bir gün olur :(

0|0
    0|0
    • çevreye rezil olmamam için olması gerekiyor

• Yahu senin sol görüşlü olman demek hayatında biri olmak zorunda olması demek değildir ki. Deminde söyledim özel hayatındır o, kimsenin blimesine gerek yok kaldı ki bunu orta yerde biri söyleme cüretini gösterirse terslicen misal;

Soru: Sen lezbiyen misin ? Neden erkek arkadaşın yok. Kakkakara kikkiri smile

Cevap: (Alakasız bir kahkaha) Abi ben böyle bişey görmedim hayatımda, tamam anladık lezbiyensin ama bu ağzımı arama çabaları ne ? Sorsan söylerdik hjsk

Başkalarına göre yaşama .

• teşekkür ederim inş bunu başarabilirim bi gün :(

• şöyle söyleyeyim çok güzel kızlara çıkma teklif etmede çekiniyorum çoğu arkadaşta öyledir sanırım birde bakışma olmuyorsa ışık vermezsen teklif almazsın herhalde

0|0
    0|0
  • benimle arkadas ol ben arada ararım seni onların yanında tlf konusurz :)

0|0
    0|0
  • Takma kafanı boş ver ıllakı sevgılın olacak dıye bırşey yok :)

0|0
    0|0
    • benm taktığım konu o değil ya lezbiyen misin diyolar artık çok moralim bozuldu

• He de gul geç ne olacak nıye takıyon :))

• ilk benim sevgilim ol diyecegim ama soguk bir espiri olacak bir de tek dolasin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Lezbiyenlik lafını ne güzel ferah ferah kullanıyorlar. İkizinle dolaştığın için belki seni beğenen biri gelip yanaşamıyordur. Belki havalı soğuk görünüyorsundur. Beğendiğin kişiye bak, gülümse. Pas ver biraz.

0|0
    0|0
    • soğuk görünüyorum ama utangaçlığmdan :( insanlara kolay alışamıyorum

• hem problemlerini biliyorsun, hem de neden bana yaklaşmıyorlar diye üzülüyorsun. böyle olmaz ki. en fazla reddedilirsin. ne olur yani seni reddetseler? fazla takılma başkalarının sözlerine.

• yok canım ben asla yapamam öyle bişey zaten hoşlandığım biri yok şuan

• Lisedeysen zaten olmasın ,ünv hayatını etkiler ..Kızlarla el ele kol kola sarmaş dolaş gezmezsen kimse bşy diyemez:) ünv başla en güzeli o zman olsun zaten güzelmişsin ziyan etme kendini çokta lazım değil erklek arkadaş özlellikle lisede:) gÜZEL bir ünv girmeye çalış O tür eğilimler ayrıdır zaten Allah korusun

0|0
    0|0
    • 21 yaşındayım canım üni yani. bu durumum insanların gözüne fena batmış

• bilmiyorum ya artık millet sırf laf olsun diye birileriyle çıkıyo erkeklere de çok güvenemiyorum artık işim çok zor

• Güvenme zaten şu siteden tut herkes aşk acısı çekiyor,doğru kişi olmadıktan ve aşık olmadıktan sonra boşuna laf olsun diye çıkma zaten hatta artık aşk değil, mantık olmalı ilişkiye başlarken..Erkeklere gvn olmaz doğru..

• Ben lise sandım öyle cevap verdim:)Kalbinin çarptığı biri çıkmamıştır karşına su ana kadar..İzlenime gelince dikkat et ciddi adın çıkar

0|0
    0|0
  • erkeklerle konuşamıyosun sanrıım ? ilgilenmiyosan erkeklerle öyle izlenim veriyosundur

0|0
    0|0
    • konuşurum aslında ama bikaç kişiyle onlar da hep aynı kişiler.ilgilenmiyomşm gibi görünüyo evet

• kanka biraz açıl saçıl erkeklerle konuş iki gün sonra gel

0|0
    1|0
  • Aynı aynı ve aynı durumdayız.. Ve aynen izlenimim "SEVGİLİ İSTEMİYORUM" şeklinde.

0|0
    0|0
    • bir de aynı kız arkadaşla gezmemiz de insanlara garip geliyor sanırım yani birbirimize bağlı hareket etmemiz falan napıcaz yaa :(

• bir kere o arkadaşımla benim için siz aşk mı yaşıyorsunuz demişti. Hayır böyle birşey yok tabikide erkeklerden hoşlanıyorum ama valla bilemiyorum:D

• Kendine bir erkek arkadaş edin yaşında küçük değil

0|0
    0|0
  • zaten ne gerek var onun gibi olmaya. senin tek sorunun utangaç olman. kız olman seni rahatsız etmiyor ki bence utangaçlık doğal bir şey ben de 19 yaşındayım ve hala daha utangaçım ama düşünüyorum ki bunu aşabiliriz bunun için konuşkan olup kendini rahat hissetmen lazım o kadar.

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız senle bende 21 yaşındayım ve bi ikiziim var:)

aynı esprilerde bizim aramızda döner hatta acaba adımız çıkarmı gibisinden tereddürlerimiz bile oldu düşün ama dılarıya gerçekten soğuk havalı bi izlenim veriyoruz galiba genelde öyle düşünüyolarmış

en iyisi beklemek heralde ama yalnızlıkta zor tabi:S

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyız peki sence yalnızlığı geçtim artık adımız çıkıcak ya bu erkeklerle olan iletişim kopukluğunu çözmemiz gerek

• güzelim ben o konuda sıkıntım yok sokakta laf atanlar mı ararsın her türlü var yani. garip karşılnan da o oluyo zaten çirkin olsak dedikodu yapmaz insanlar önemsemezler bile

• ha doğru söylüyosun çirkin olsak bencede sorun olmaz sorun orda galiba:)

• aynı şey benimde başıma çok geldi. takma bence. ben öyle yapıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...