Kisa Penis kızlık zarı bozar mı?

Evet öyle olurmu doktordan duydum nedeni sormayın merak ettim diyelim. Bozamazmis bazen.

0|0
4|38

En İyi Erkek Görüşü

• kısa penis değil, zar esnekse bozulmayabilir. zaten zar girişin hemen 1-2cm içinde. en kısa penis 4cm olsa o bile bozabilir :) ama zar esnekse ve bir de penis de inceyse bozulmama ihtimali tabi ki var. doğuma zarı bozulmadan girenler var, bebek doğunca zar bozuluyor, düşün artık o zardaki esnekliği :)

1|0
    0|0
    • konuya muafsın galıba :))

• gördüğüm, duyduğum, okuduğum şeyler bunlar. yılların getirdiği "teorik" tecrübe diyelim :) illa yaşamış olmak gerekmiyor

• Teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• ne dedi doktor tam olarak?

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Merhaba Degerli Gizli Kullanici Kardeşim; Kızlık zarı nispeten esnek olmasına karşın, vajinanın içine girme denemelerinde {{(cinsel ilişkiyle, parmaklarla veya muayene aletleriyle) kolaylıkla yırtılan ve kanayan bir anatomik yapıdırr... Ancak kişiler arası önemli yapısal farklılıklar nedeniyle kızlık zarı aşırı esnek olanlarda veya zar üzerinde yapısal olarak az sayıda damar bulunması durumunda ilk cinsel ilişkide kanama gerçekleşmeyebilir. Bunun sıklığını belirleyen bir çalışma olmamakla beraber deneyimler kadınların muhtemelen %1-2'sinde kızlık zarının ya aşırı esnek olması, veya damarlanmasının az olması nedeniyle ilk cinsel ilişkide kanamadığını göstermektedir. Sağlıklı Günler dilerim #Krogenç

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim netten mi yazdın.

• Ben Teşekkür Ederim Çok Naziksiniz. :)

• :)) O sendende kaynaklı ıyı pazarlar.

• Zar 3 3 cm geride en fazla. Ona göre düşün cevabı.

0|0
    0|0
  • cok kisa penis bozamayabilir

1|0
    0|0
  • Çok kısa ise bozamaz 11 santimden küçükse bozma ihtimali az.

1|0
    0|1
    • Nasıl yani

• Hayır sanırım yanlış anladın tabiki başkasınada yardımcı olman güzel bir şeydir sende olsan fark etmez hayat bu hanımefendi ben art niyetle sormadım.

• Tamam

• 5 cm lık bozar.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • o penisle değil zarla alakalı durum yoksa 2 cm bile yeter çünkü sanılanın aksine vajinanın içinde değil hemen girişinde zar

0|0
    0|0
    • Ya yarısı gidemezmi 😁

• yırtılırsa yırtılır yarısı falan yok. yalnız anladığım kadarıyla pişmanlık duyuyorsun, duyma. önemli olan o zar değil sensin kendini ezme yok yere

• Dostum boşver beni Sağol her şey için 😌

• Zar esnekse olmaz ama matkap dubeli saglam cakarsa cokda super bozulur hicbir zar penise dayanamaz ve bozulur ☺ gerci benlik bir sikinti yok 17 cm kalin mantar basli penisim var bozamiyacagi zar yok yani 😊

0|0
    0|0
    • Seninki ni napim

• ne demek :D

• Cok kibarsiniz efenim sagolun ☺

• ya bozarda hatunun zar esnekse

dimi.

0|0
    0|0
  • olmadı nalbur dan bir çivi al yardımcı olur

0|0
    1|0
  • Kızlık zarını bozmasa ilişkiye girecekmisin? Saçma sapan sorular sormayın namus her halükade gider.

0|2
    1|1
    • Yahu ne alaka adam istemezsen cvb verme namus bekçisimisin bizde ibadet yapıyoruz soru sadece.

• bozar, kızlık zarı 2 ya da 3 cm icerdedir

0|0
    0|1
  • Vahvahh hocam yazık be. Sen kimlerle sevişmeye çalışıyon. Çıtayı yükseltmen lazım

0|0
    0|0
  • bozmak:)))
    zar bozulmaz.

0|0
    0|0
  • Evet o yüzden kalın ve uzun benimki

0|0
    0|0
  • Senin erkeğinin ki küçük kesin ama vajinanın 3 cm altında zar 3 cm dende kısa olmadıgına göre evlen onla ama evlenmeden olmaz

0|0
    0|0
  • Bozar 7 cm yeterli imiş

0|1
    0|0
  • penis boyu 1 cm altındaysa bozmaz.

0|0
    0|0
  • bozar

0|0
    0|0
  • ne kadar kısa

0|0
    0|0
  • cevabını bizle paylaşmanı bekliyoruz

0|0
    0|0
  • Kısa derken sünnette kesilen parça kadar kısa ise bişey olmaz

0|0
    0|0
  • kızlık zarı bildiğim kadarıyla 4 cm içerde zaten. Kısa penisten kastın ortalama kaç cm

0|0
    0|0
  • evet bozamayabilir genişse

0|0
    0|0
  • yarsını bozar :D

0|0
    0|1
  • kısa penisi olanlara sor bence

0|0
    0|0
  • bozar parmak bile kızlık bozar