Vajina iç dudakların büyük ve sarkık olması?

estetik açıdan hiç güzel değil hiç beğenmiyorum vajina mı ne yapıcam ben estetik mi yaptırsam acaba

0|0
3|32

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyden önce estetiği konusunda bir kadın doğum uzmanı ile konuşmalısın.

Yapılacak en büyük hatalardan biri , genetikle gelen ve erginlikte yerleşen değişimleri kabul edememek ve çocukluk görünümünü geri istemektir. Ya da internet veya çeşitli yollarla görülen örnekleri doğru sanma kaynaklı da olabilir ama aslında nette görülenlerin çoğu fotoshop ürünüdür, filmlerde ise birkaç operasyon geçirmiş olanlar çokluktadır. Sende gerçek bir aşırılık olup olmadığına da bir jinekolog karar verebilir. Ameliyatın adı labiaplasti , eğer ki iç giyiminden dışarı sarkacak durumda ise ya da asimetri aşırılığı varsa 20 30 dk lık operasyonla gereken düzeltme sağlanabilir. Ancak bunun cinsel duyarlılık tarafında da azalma yaratacağını da hesaba katmalısın.

Yerin duyarlılığı nedeni ile hassaslık aşırı olacağından bir dönem ağrı çekmen olası, bu ameliyatı her ilde özel ya da devlet hastanelerinde yaptırabilirsin.

4|0
    0|0
    • teşekkürler bunların hepsini araştırdım biliyorum şuanda da cinsel ilişkiden pek haz alamıyorum sanırım psikolojik olarak oluyo sürekli onun kötü olduğunu düşündüğüm için konsantre olamıyorum orgazm yaşayamıyorum. bu arada ergenlikte oldu yani regl olmaya başladıktan sonra gelişti bu şekilde

• benim kız arkadaşımın vajinasi da çok sarkık daha 20 yaşında çok iliskiden olabilirmi veya neden olabilir birde pek zevk almıyorum benden önce iliskiside olmuş buna bağlıyorum ve çıldıriyorum yardımcı olursanız sevinirim

• @HerŞeyBuraDA Bir kızı bırak ilişkiyi , bunlardan tutup tavana da assan ; yine de uzamaz. Sen galiba labialara değil daha önce olanlara kafayı takıyorsun. Sevgilim demediğin , kız arkadaşım demen de 2 dirhem uzakta tutmaya çalışmandan kaynaklanıyor gibi. Çıldırıyorum diyorsan , sorun ne kızda ne labialarında ama ; sende... Neden dersen ,

Kız sana güvenmiş ki bu kadar açılımı, daha önce ne darbe aldı ise ve yıkılmış olsa da sana sağlamış. Bu konuda da sana bilgi vermiş ayrıca.

Bir ayrıntı var o da şu : Kız ne yaşamış olursa olsun bu ona ait bir iyisi kötüsüyle geçmiştir. Bir kıza bu bilgileri aldıktan sonra düşünüp ya hiç dokunmayacaksın ya da düşünüp olduğu gibi kabul edip böyle bir konuyu da kafanda asla dolaştırmayacak ve ilişkine evlilik saiki ile devam edeceksin.

Yok dolaştırırsan bunu veya kızlığını sanki kusur ya da aşağılık bir şeymiş gibi yüzüne vurarak bir tartışmada üstün gelme gafletine de düşebilirsin. Konu ge ne tik , başka tarzı yok, insan yıkarsın aksi iddia ile

En İyi Kız Görüşü

• Canim takma kafana buradaki hödüklere sorulmaz böyle soru hayatlarinda kuku gormemisler p*rno izleyip duruyorlar sonra begenmiyorlar kendilerine baksinlar önce. Herkes o filmlerdeki kesilip bicilmis barbi bebekler gibi olacak diE birse yok sevgilin sevmis bence sende k

2|1
    0|0
    • Sev

• teşekkürler canım ama sevmiyorum yani artık bende bir sorun olmaya başladı o yüzden ben estetik yaptırıcam çalışınca

Erkekler Ne Diyor 31

• Çok belirgin mi durum dıştan bakılınca?

0|0
    0|0
  • Tam benim sevdiğim tarzda vajinayı ağzıma aldığımda ağzımı doldurmalı ;)

1|1
    0|0
  • hosuma gidebilir :)

2|0
    0|0
  • surekli agda yapiyosan olacagi bu zaten yani

1|0
    2|1
  • Midem kalktı bak bir an gözumun önune geldı bir kötü oldum

0|0
    3|1
  • Çokmu ağda kullandın gerdiren krem kullan ağda yapma.

1|0
    2|1
  • ıyy bende hiç sevmem böyle dışarı çıkmış sünmüş hele bide sünen şey kara oluyor böggh hemen başka videyoa geçiyorum böyle görünce

0|0
    2|0
  • oynama bence

1|0
    1|0
  • Ucundan biraz aldir olmazsa

0|0
    2|1
  • Çirkinliği konusunda görmeden yorum yapamam -yanlış anlama- Ama erkeklerin "penisim küçük" demesi gibi bir sorun olabilir seninki de. Takma ne takıyosun bırak sevgilin/eşin düşünsün.

0|0
    0|0
  • kuzum şimdi estetik yaptırsan da yaptırmasan da bir şey değişmeyecek. Sarkık olması zevki daha da çıkaracağını anlatır sana.

0|0
    0|0
  • miğde kalkması

0|0
    2|0
  • Sokakta vajina dekoltesi bırakma

0|0
    0|0
  • Doktora geç

0|0
    0|0
  • Ben oyle daha cok seviyorum. bir kere daha tahrik edici. Dudaksiz dumduz olanlari hic sevmiyorum. Bence elindeki bir silahi yok etme. İsi bilen adam oyle sever.

0|0
    0|0
  • estetik olmalisin kolay ve basit bir operasyon ve kesinlikle hosuna gidecek

0|0
    0|0
  • olabilir pirsing de yaptırabilirsin la havle ya

0|0
    0|0
  • kilon var mı?

0|0
    0|0
  • bu fazla mastürbasyondan kaynaklanıyo sanırım. Ama estetik yaptıran çok var

0|0
    0|1
  • vajinoplasti. pahalı amelıyat.

0|0
    0|0
  • estetik olmadan da düzelir seviye ve doku farkına göre. AEH te hekiimim

0|0
    0|0
  • Türkiye'deki bayanların çoğu öyle merak etme

0|0
    0|0
  • bence cok guzel yalaması daha zevkli kesinlikle

0|0
    0|0
  • Var bide begenmiyor yahuu😀😊

0|0
    0|0
  • kıymetını bılbence

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel hele de oral da sevgiliminde öyle

0|0
    0|0
  • Paylasama imkanin yok sanirim

0|0
    0|0
  • Bence güzel oral yaparken o dudaklardan tutup dudaklarimla çekmesi gayet eğlenceli oluyor

0|0
    0|0
  • iç dudakalr dış dudaklardan dısarımı taştı yani, eğer öyleyse ben çok severım öylesını ya, oral yaprken harika olur. :)

1|1
    0|0
  • :) sen onun tadını bilmezsin

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim küçük ama et parçası dışarıda senin gibi rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • Bende beğenmiyorum ama dert etme. Erkeklere delik olsun yeter.

0|1
    0|0
    • ben erkeğimin beğenip beğenmemesinden endişe duymuyorum ki ben kendim beğenmiyorum ya

• çok yanlış soğurum ben seksten öyle birşey olsun istemiyorum ya ya evlenince başıma gelir diye korkuyorum

Yükleniyor...