Vajinam osuruyo?

Arkadaslar acik ve net soyledim vajinaldan pirtliyo? aktif bir cinsel hayatim yok fakat cisim ve kakam gelince pirt zort diye sesler cikariyo arada kaciriyorum milletin icinde. ne yapicam ben?

Güncellemeler:
Sizde pipinizden osurursunuz gecin dalganizi

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kakan vajinadan mı çıkıyor, senin deliklerde kaçak var baju

2|1
    0|0
    • Ay gulmekten kalp krizi geciricem :D gece gece kahkaha attim :D

• Yaa :D soyle soyler deme :D ay beni guldurdun ya Allahta seni guldursun :D :D

• Anlamıyorum ki seni yavrucum, ah so tabi ya dogru söyleyince dokuz köyden kovarlar..
      Bıçakla, kesici delici aletler ile yakınlıktan vazgeç reel güzel paylaşımlar düşünürsen daha sıhhatli olabilirsin şeker kız.

Erkekler Ne Diyor 20

• vajinanın bollaşmasından dolayı ses çıkar
    Bu nedenle vajinanın genişlemesine neden olan her etken vajinadan gaz çıkışı ya da ses çıkışına neden olabilir. Rahim sarkması, idrar kesesinde sarkma ve idrar kaçırma gibi problemleri olanlar, zor doğumlarda (büyük bebek doğurma) oluşan yırtık ya da doğumun kolay gerçekleşmesi için yapılan kesiklerin iyi dikilememesi vajina da genişlemelere neden olur. Vajinadaki bu genişleme, vajinanın penisi tam kavrayamamasına sebep olur. Vajinadaki genişleme sadece vajinadan ses gelme problemini doğurmaz. Buna ilaveten genişlemiş vajina, cinsel ilişkide, ilişkinin rahat gerçekleşmesini sağlayan sulanmaya da engel olur. Sulanmanın engellenmesi demek, cinsel ilişki problemlerini daha da artırır. Gerek erkeğin gerekse kadının hissedeceği zevkin düşmesine neden olacaktır.

0|0
    0|0
  • Yakında sıcarda kanks

0|1
    0|0
  • kaka muhabbettini anlamadım ama vajinadan ses gelmesi normalmiş bazılları çıkarıyormuş :D

0|0
    0|0
  • Tipa takican ve uzerinden cakmagi yakip pirt zort kacagi var mı onu kontrol edecen conta degisip tipa takarsan iyilesir ☺ baktin olmuyo alao gaz kacak hattini ara gelir hallederler mazallah plolmaz yerde zortlar patlar filan ☺

0|0
    0|0
  • vajinadan?

0|1
    0|0
  • Arka tarafı kapatiyolarsa o esnada. E bir yerden çıkacak

0|0
    0|0
  • contası eskimiştir sıhhı tesisatçı çağır :)))) töbe töbe ne manyaklar var burada hiç böyle bişey duymadım bu yaşa geldim...

0|0
    0|0
  • ilişki esnasında basıma geldi partnerimde gördüm hava yapıyo girip cıkarken kötü bişey bencede doktora görün bakalım sonucdan haberdar et

0|0
    0|0
  • senin gibi yaratıkları neden kovmazlar ki bu siteden. g.. zekalı. sen şimdi kızmısın. bal gibi de erkeksin. önündekini kes ve kedilere ver bir işe yarar o zaman.

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın ya ne kadar saçma bir soru bu yan alın şunu burdan

0|0
    0|0
  • hava boslgundan dolayı oluyor sıkıntı yok yani

0|0
    0|0
  • hiç gülücem yoktu ya bilemiyorum :) bir erkek olarak ne yazıcagımı şaşırdım

0|0
    0|0
  • evet oyle bişey var. hele bide iş ustunde olmaya gör.

0|0
    0|0
  • ne kadar geri zekalısınız siz daha vajinanın yerini bilmiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Gaz alışı oluyor demekki yoksa gaz üretme şandı yok ona dikkat et

0|0
    0|0
  • Ateşle yaklaşmayın yaz biyere mazallah patlarsınız

0|0
    0|0
  • Senin bakteriler bagirsakta degil yumurtaliklarda calisiyor sanirim de...

0|0
    0|0
  • böğğğğğğğğğğğğğğ

0|0
    0|0
  • Ossuran vajina gercekten ilginç got neysede vajinadan nasil cikoyor bu yaa

0|0
    0|0
  • Kim deldiyse dena delmiş

0|0
    0|0
    • Aktif degilim ve hic hardcore deneyimim olmadi

• Sonuçta patlaksın delik açılmış artık :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...