Kapat

Spora başladığımdan beri isteksizlik?

17 gündür spora gidiyorum fitness yapıyorum daha öncede yaptım fakat bu sefer ilginç birşey oldu ve cinsel isteksizlik var. normalda çok sık masturbasyon yapardım ama spora gittiğimden beri 17 gündür toplasanız 2 3 kere yaapmışımdır hiç aklıma gelmiyor canım istemiyor. partnerimlede birlikte olmuyoruz var mı bir fikri olan? ereksiyon vs sıkıntı yok sadece istek yok :)

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• kafanı ona yormaynca

0|1
    0|0
    • bence bununla alakası yoktur

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim tam tersine Fittnesa basladıgımdan bu yana inanılmaz derece cinsel artıs söz konusu öyle böyle degil hende cünkü büyüme hormonu yani testesteron salgılamasından kaynaklanıyor...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu Biraz daha geliştiğini gösteriyor. Gelmemesi normal. veya vucudun buna ihtiyaç duymuyor canını sıkacağın bir durum değil...

0|1
    0|0
    • Tam tersi gelmemesi anormal büyüme hormonu salgılayamıyor arkadas testesteron seviyesini yükseltemiyor

• spor seni normale döndürmüş birazda yapın zayıf kuvvetli gıdalar al bol su iç spor enerjini bitiriyor ya azalt ya da lifli gıdalar ye keçi boynuzu ve pekmmezi kahvaltıda beyaz peybir ve rafadan yumurta çavdar ya da buğday ekmeği kısaca beslenmene dikkat et kaliteli kuruyemiş fıstık badem fındık ceviz gibi günde bir iki avyç ye 3 gün sonra gel teşekkür et keçi boynuzu ve pekmezi güç verir beyaz peynir bol süt üretir ve rafadan yumurta en sağlıklı tüketim şekli ve protein deposu yemeklerdede etli ve sebzeli ye

0|0
    0|0
  • Alla alla aksine olması lazımdı :DD

0|0
    0|0
  • Bende de öyle isteksizlik olmustu

0|1
    0|0
Yükleniyor...