Erkeği yatakta nasıl değiştirmeliyim agzında tat bırakmalıyım?

erkek yatakta en cok neyden zevk alır ve ne duymak ister? haftasonu uygulamam lazm yardmmm

0|0
016

En İyi Erkek Görüşü

• Penisi iki göğüs arana sok bence, ağzına kadar da al

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Ağzına biber sür değişir.

0|0
    0|0
  • erkek yatakta encok tahrık edıcı sozlerden etkılenır ama bunuda p*rno yıldızı gıbı soylememek şartıyla tabıı sonra seks te herseyı erkege bırakmamak gerekır aktıflıkte önculuk etmen gerekır tabıı buda bır gecelık ask larda pek mumkun olmuyor bazen. cunkı tek gecelık asklarda erkek eger kacamak gözuyle seks e bakıyorsa o zaman seks te bencıl oluyor

0|0
    0|0
  • sevildiğini hayatının erkeği olduğunu erkeğin hası olduğunu yatır üstüne çık anüsünü ikram et sev seviş yala yut ve seans araları ver 10 dk

0|0
    0|0
  • Erkekten erkege degisir bu

0|0
    0|0
  • Çilekli bir duş jeli al

0|0
    0|0
  • yatakta değiştiremezsin ki tam tersine içinde gerçek kişi kimse o ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • parçala behçet de :D

0|0
    0|0
  • uyguladın mı

0|0
    0|0
  • Uyumaktan zevk alır

0|0
    0|0
  • Ağzına al sonra üstüne otur kalk etmedikçe bağır ama ince ince senenin köpeğin olur

0|0
    0|0
  • içine almadan yala

0|0
    0|0
  • yazarsam infial olur burada yeliğim bile silinir çok fenayımdır yamacıma gel

0|0
    0|0
  • Benim kiz arkadasim ben uyurken beni oral seks yaparak uyandirir o cok hosuma gidiyor. Mayhos uyku sersemi kidiklanir gibi uyanmak guzel oluyo :)

Birde yattigimizda vucudumu surekli oksar gobegimive göğsümü, bana rahatlik veriyo hemen uykuya dalarim. Bak simdi yanliz yatmak zoruma gitti 😯

0|0
    0|0
  • bana 1.5 buçuk yoğurtlu döner söyle tadı damağımda kalsın:D

0|0
    0|0
  • Poposunun yalanmasindan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...