Babasıyla ya da annesiyle cinsellik konuşan?

hiç babasıyla yada annesiyle cinsellik konuşan varmıdır mesela

+ oğlum bugün ne yaptın

- komşunun kızını yaptım baba

+ aferin oğlum tıpkı benim gençliğimsin komşuyada gıcıktım zaten

- sağol baba ben odama gidip p.rno izliycem

yada

+ kızım o çocuğa göster ama elletme demedimmi

- dayanamadım anne neyse zarımı yırtmadı ama

+ tamam iyi o zaman paketi açsaydı kime verecektik seni bidaha olmasın

bunun gibi geni... pardon açık sözlü aileler varmı bu sitede

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• ya o değilde ilk para ile yapmıştım onun parasını isterken baba rusa gidicem para ver demiştim garibim ikiletmeden vermişti çatır çatır yemiştim

0|1
    0|0
    • keşke benimde böyle babam olsaydı babana baba diyebilirmiyim:D

• :D kendi dedirtti hocam napim utangaç yetiştirdi sevgili edinemedim hiç başım kelmi madem böyle yetiştirdi ceremesinide çekecek :D

Kızlar Ne Diyor 4

• annemle konuştum oral-analın günahını falan sormuştum bir de kendi cinsel hayatlarını sordum

0|2
    0|0
  • Bu bayagı bi açık görüşlülük.

Bu kadar olmasa da cinsel bilinçlendirme yapılmalı .

0|1
    0|0
  • annem ergenliğe girdiğimde bana mastürbasyonu anlatmıştı biraz daha büyüdüğümde kadın ve erkeğin yapılarını anlatan animasyonlu bir kitap hediye etmişti. Yanlışı doğruyu ilişki zamanını için doğru yası ruhsal durumu ve herkesle degil sadece sevdiğimle beraber olmam gerektiğini söylerdi. Faydalı olduğunu düşünüyorum. bu anlamda bastırılmıs çoğu arkadaşım dişiliğini zekasının önünde tutuyor ve bu da başarılarını engelliyor ya çocuk aldıranı da hastalanını da gördüm bilgilendirilmek en doğrusu bana kalırsa.

0|2
    0|0
    • annen senin mastürbasyonu yapmanı istemiş gibi olmadı mı? kötü bence.

• illa yap demedi kendini böyle rahatlatabilirsin korkulacak bir şey değil dedi. ben annemin bana yol göstermesinden memnunum sonuçta çokta mantıklı düşünemediğin bir dönem filmlerden ya da arkadaş ortamında öğrenip ne yaptığından habersiz uygulamak daha kötü değil mi? Bilmediğimiz bir şeydi bu acaba kötü bir şey mi yaptım diye düşündürebilir de.

• bunun arkadaştan öğeenilmesi nasıl:) nasıl yapıldığı belli bişey:)

• yuh

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aslında hayata dair herşeyin çok doğal olması gibi bu da çok doğal ve olması gereken birşey ama bizde cinsellik becermek becerilmek olarak algılandığı için nadir görülen bişey.sonuçta kız veya erkek insan insandır

0|0
    0|0
Yükleniyor...