19 yaşında sertleşme sorunu olması normal mi?

4 farklı günde brilikte olmayı denedik. hiçbirinin sonu gelmedi. Her seferinde 1 hatta 2 saat ön sevişme yapıp sonra sarılıp yatıyoruz. Bana söylemiyor belki de utandığından ama ben anlıyorum. Elimden geleni yapıyorum benlik bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Ama ona da bir şey söyleyemiyorum. Bu yaşta neden olur ki böyle bir şey? Çözümü var mı?
Bu arada ilk sefer birlikte olamadığımızda bana şöyle demişti "Daha önce çok kolay yapıyordum ama işin içine duygu girince bir garip oldu"

Güncellemeler:
Çözüm istiyorum yok mu çözümünü bilen?

0|0
2|36

En İyi Erkek Görüşü

• Duygusallık ile alakası yok var bir problem ama kabullenmek istemiyor. Problemi aşmanın en iyi yolu kabullenmek ve çare aramaktır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• psikolojikte olabilir, heyecandan falan..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Birincisi, büyük ihtimalle sallıyor, daha önce seks falan yapmamıştır.

Heyecandan olur böyle şeyler, acemilik işte.

1|0
    0|0
  • İşin içine duyguda girmiş olsa sevdiğin, istediğin kadınlar sekste daha istekli ve arzulu olursun yani isteksizlik başka bişi, seks isteği olunca önüne hiçbişey geçemiyor, sanırım sertleşme sorunu vs olabilir, söylemiyordur..
    sürekli olması normal değil gibi..

0|0
    0|1
  • Heyecan yapiyordur acemidir daha once olmamistir.

0|0
    0|0
  • Odaklanma sorunu yaşıyor. Seninle sevişirken başka şeyler düşünüyor olabilir. Birde heyecan yapmasın rahat bıraksın kendisini :)

0|0
    0|0
  • Erkekler arasında sıkça geçer bu konu insan sevdiği ile yapamaz denir ama bayanlar sanırım yanlış anlıyorlar.. Bu ereksyon olamaz orgazm olamaz anlamına gelmiyor sadece kızlık bozmak istemez yoksa ters veya sürtünme yolu ile ilişki yaşar yani.. Seninkinin kuş ölmüş beybi

0|0
    0|0
  • Çocuklarla ilişkiye girme

0|1
    0|0
  • Adam sevdiğini skemiyor işte... Ya da mazeret uyduruyor. Sence hangisi?

0|0
    0|0
  • utanma ile ilgisi yok ya fiziki bir problemi var ya da cocuk gay senden etkilenmiyor senide kramiyor

0|0
    0|1
  • heyecandandır hep

0|0
    0|0
    • ilk seferde ben de heyecandan dedim, hadi ikincide de heyecan olsun ama 4 kez denedik. belli ki bir sorun var

• Ya ben bunu ona söyleyemem ki. Yok mu bitkisel bir şey yemeğine katsam :P

• bilmiyorum ki, başıma gelmedi hiç

• stresten oluyordur stres oluyorsa kalmaz buda ister istemez beyninde kitler ama zamanla açılır bence o kadar stres yapmazsa

0|0
    0|0
  • keçiboynuzu pekmezi öneririm, sabah akşam 1 kaşık

0|0
    0|1
  • Arkadasm bunum heycanla alakasi yok tamamyla pskolijk bir ara ben eski sevglmle ayni durumu yasamstm ama smdi msallah kucuk ugur benden saglam :D

0|0
    0|0
  • var hemde çok kolay

0|0
    0|0
    • söyle o zaman

• korkmayın sarkacağımı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz tedavi yolları mümkün hemde sağlığı riske atmadan önyargılı davranıyorsunuz siz bilirsiniz bakın sorgulayın beni ondan sonra karar verin burada yazıştığınız insanlar siz istemedikçe size ulaşamazlar sevgiler

• benim sapık falan olduğumu düşünmüyorsun umarım ben sadece içimde bulunan duygu ve enerji yükünü cesurca dışa vurdum sinsice davranmadım bir tane gizli soru ya da görüşüm ya da bence yazılarım yok sizi tenzih ederim bayansınız karşınıza sizi tanıyan ya da sapıkça rahatsız eden çıkabilir ben böyle biri değilim talep etmeyene teklif etmem arz etmem ben onurlu ve gurur lu bir İstanbul beyefendisiyim bana yakışmayanı yapmam

• Çocuk sana değil de "am"a aşık oldu sanırım... onunla duygusal takılıyor :D

0|0
    0|0
  • daha once oldugu falan yok kuş ötmüyor işte.

0|0
    0|0
  • evlimisiniz

0|0
    0|0
  • İktidarsızlık olabilir. Doktora görünmesi şart.

0|0
    0|1
  • Heyecan dan oluyor o anda kalbini elle yerinden çıkacakmış gibi oluyordur

0|0
    0|0
  • Sen bana gel suyunu iceyim sabahlar olmasin kapak resmime bak begenirsen mesaj at

0|0
    0|0
  • Olmaması lazım

0|0
    0|0
  • içine almıyormusun

0|0
    0|0
  • ozmn daha önce yapmış

0|0
    0|0
  • anormal bence

0|0
    0|0
  • Bnde hstunun yanindayken tas gibi oluyor mubarek gidene kadar inmiyor. d

0|0
    0|0
  • hiç bir alakası yok insan yapacak kadar yakınlaşmışsa kalkar

0|0
    0|0
  • sen kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • 23
      evet biliyorum yaş farkı var tamam

• Kardesin yasinda.. sevgilin mi

• evet sevgilim. Yaş farkını hiç hissetmiyoruz ki. yaşından çok çok olgun bir insan. olgunluk seviyeleri aynı olduğu sürece yaş farkı önemli değil bence.

• o 19 yasinda sen kac yasindasin? sendeki cinsel serbestlik, rahatlik cocugun gözünü korkutmus... Baksana onun sorunun sen soracak kadar dominantsin, sorun cocukta degil, sende..

0|0
    0|0
    • ben 23 yaşındayım

• 19 yasinda gencin sertlesme sorunu saglik sorunundan kaynaklanmaz, doktora gitseniz size en fazla psikolog önerir, su durumda zaten direnci kirilmis, problemini kendisi cözemiyor, psikolojik yardim almasi sart.

• yaş farkını hiç hissetmiyoruz ki. o çok çok olgun bir insan, bense daha çocuksuyum ona göre. rahatlık falan demişsin, burada yazarken öyle ama onun yanında çok utangacım. o daha rahat. utandığımdan ona soramıyorum zaten.

• Aynısı bende de oldu
    Sorun yok sa de ce heyecanlanmış o kadar.
    Cinsel birliktelik mi yaşayacaktınız

0|0
    0|0
  • ten uyumsuzluğu yaşıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Duygusallik falan bahane dostum ya gercekten aşık oldugu kadinin tamamen kendisine ait hissetmek ister erkek. Bak bir çok yakin arkadasimin başına böyle şeyler geldi ve sonradan hepsi gay çıktı adım gibi eminim o çocuk gay

0|0
    0|0
    • korkuttun beni :(

• Korkmana gerek yok canisi ama emin ol böyledir yani sertlesme sorunu falan yok ortada. Seven erkek dokunmaya kiyamaz ayaklarini da geçin bir yani. Gercekten seven erkek tam anlamiyla sevdigi kadının kendine ait olmasini ister aslinda

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 1

• Siz o hazır gıdaları yeyin de ilerde çocugunuz olmasın

0|0
    0|0
    • canan karatay?

• Senin sperm sayında düşüktür ve kaliteli değildir

• Herşey gıda ile alakalı

Yükleniyor...