Kızlar, vajina içi temizliğinizi nasıl yapıyorsunuz?

evet ilişki sonrası regl sonrası ya da genel olarak vajina içi temizliğinizi nasıl yapiyorsunuz? parmaklamı? ben yapamıyorum parmak ile. o yüzdende hep kirli kaldiğimi hissediyorum. vajina içi ve genel olarak bikini bölgesi temizliğinizi nasıl yapiyorsunuz. ben ne kadar temizlersme temizliyim koku kaliyor biraz. belki ben kompleks yapıyorum bilemedim. ya da içini temizleyemediğim için. napabilirim kizlar? vajina sağlığına zararlı olmayan neler var bu temizlik için, vajinam çok hassas ve alerjen

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar piyasada bulacağınız pek çok temizleyici/solüsyon vs. ve "Bas suyu" vb. öneriler vajinayı enfeksiyonlardan koruyan yararlı bakterilerin ölümüne sebep olabiliyor. Bu durum vajinayı enfeksiyondan koruyan yegane savunma mekanizmasını devreden bırakacağı için size uzun vadede mantar enfeksiyonları vb. sorunlar olarak dönebilir. Kendi kendisini gayet iyi temizleyen bir organdan bahsediyoruz, akşamdan çıkartıp çamaşır suyuna bastırmak gereken bir kumaştan bahsetmiyoruz. En iyi yöntem mümkün olduğunca dış müdahalede bulunmamaktır. Kuruntu yapmayın, kendi kendinizi yemeyin.

0|0
    0|0
    • koku problemi nasıl çözülecek. vajinanın genital bölgenin has kokusumudur bu nedir? bence çok tarzım değil :(

• Her zamanki normal olan kokudan bahsediyorsak normaldir. Karşınızdaki sıkıntı etmiyorsa siz de etmeyin. :)

• :( peki tesekkürler

En İyi Kız Görüşü

• vajinanın ph seviyesi vardır kendiliğinden ve onu vajina temizleyiciler ile yıkamak ph dengesini bozar o yüzden yıkanmamalı diyo uzmanlar. yani suyla ve banyoda sabun ya da duj jeliyle yıkaman ayrıca her tuvaletten sonra suyla iyice yıkaman yeterli olur

1|0
    0|0
    • üstten yıkamadan bahsediyosun dimi, işte üstten zaten çok fazla yıkıyorum yakında çamaşır suyuyla temizliycem:) ama yetinemiyorum. kokuyor yinede. senin koku tamemen geciyormu?

• hergun dus aliyorum, benim aynı gün kokmaaya baslar bir saat bile olmadan. ya da ben mi huysuzluk yapiyorum bilmemki

• sen takıntı yapmışsın bence. O kadar uğraşma orayla hem sürekli yıkamaya alıştırma ne kadar çok yıkarsan alışır ve biraz aksattın mı daha kötü kokar.

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 2

• ilişkiye girmiyorumki hiç. dıştan sadece intim jeliyle yıkıyorum günlük

0|1
    0|0
  • kulak pamuğula içini temizliyorum ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...