Cinsiyet değiştirme hakkında ?

Arkadaşlar gündende bir cinsiyet değiştirme operasyonu söz konusu tercihlere saygımız sonsuz ama var olanın cismiyetin öözüyle oynamak normal mi bu hakka sahipmiyiz ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• erkeklik protez taktırıp memelerini duzletmekle olmaz.ha, hakkı var kullanır ama ben ona erkek diyemem - erkekler kadın oldugunda yuh!lanması, kadın yaptıgında ise helal! der gibi haberler yapılması da ayrı bir ironi

0|2
    1|0
    • Çok teşkler yüreğinize sağlık

• konu hakkında konusulacak cok sey var da renkleri kor-e ince ince anlatmanın luzmu yok.Rica..

Kızlar Ne Diyor 4

• İyi de kızın hissettiği ve hormonları çok farklı.

0|1
    0|0
    • insanların hisleri duyguları civadan beterdir .İşallah 3 sene sonra farklı hissetmez

• 2 yıldır tedavi görüyormuş ve 14 yaşından beri bu durumun farkında.

• isteyen kendi bedenine istediğini yapar, madem allah var o insanı transeksüel yaratan da allahtır.

1|1
    0|0
    • Yaratıcı ile ilgili bir sorgulama ddeğil aslında sormak istediğim.

insan kendi bedenine istediğini yapar dözve pirc. vb gbi ama cismiyetin özü ile oynamak ne demek abicim ?

• kendini öyle hissediyor. herkes şanslı doğmuyor. kolsuz doğan biri belki sapasağlam bir kola kavuşamaz. ama kendini erkek hisseden biri erkek olma hakkını kullanabilir. herkesin yaşama hakkı vardır çünkü. hissettiği gibi yaşamak.

• çok şaşkınım son olaydan sonra

0|1
    0|1
    • hayatına gerçek anlamda bir bayan girsede perdnin arkasıendişe verici

• seninde iki hafta sonra aynı ameliyattı geçirmen dileğiyle haaa pardon özün aynı kalacak onun nakli yok işte

• işte zihniyetiniz bu. ben heteroseksüel erkeğim.ama bu eşcinsellerin veya transesksüellerin haklarını savunmayacağım anlamına gelmez.

• Bu konu hakkında atıp tutamayacağım :/ Allah yardım etsin

0|0
    1|0
    • yani kim ile tatıştıysam olaya sizler gibi yaklaşanların fazla oldugunu görüyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• kadınlarda bazen testestoron normalden fazla olur ve ölçüm yapılır çok fazlaysa erkek olma hakkı tanınır erkeklerdede östrojen fazla olur bazen aynı şekilde o da .eskiden türkiyede yasaktı ama artk devlet izin veriyo .çünkü allah bazen bi kadın bedeninin içine erkek yerleştirmiştir veya tersi

0|2
    0|0
  • yasal olarak hakkı vardır...geri kalanı inanç meselesi...toplumunda bu konuda söz sahibi olduğunu sanmıyorum o kişinin kendi sorunu...

0|2
    0|0
  • Burdada yanlış cinste hatta yanlış ırkta olan çok tip var. Onlarında update olmasını istiyorum

0|1
    0|0
    • :-) diline sağlık IRK için ayrım yapmak çok doğru değil kişilik ve hakların dağıtılması konusuna size katılmamak elde değil

• Teşekkür ederim

• asıl özü içidir

kendisini erkek hissediyosa bi kadın, erkek olmak için ameliyat geçirirse bunun sana ne zararı var SANANE BUNDAN !

1|1
    1|1
    • Yani profil resmin kişiliğini gerçkten yansıtıyor.İnsan gibi görünsen de ?

Kİşilerin sorma araştırma hakına saygıyı öğrenmeni tavsiye edyrum

• valla cümle bile kuramıyosun ne dedin şimdi anlamadım

hadi ben kaçcım zira cahilsiniz.eşcinselliği biraz öğrenmeniz araştırmanız lazım

• :-) büyüdüğün zaman güleceksin kendine hoşçakal

Yükleniyor...