Kızlarr yardımlarınızı bekliyorum...

doğum kontrol hapı kullananlar ne kullanıyorsunuz bu hap kullanılırken başka bir korunma gereklimi ...

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Kız arkadaşım daşak olsun die çayıma atmış bilmeden içmiş bulundum anam anaamm o mide ağrısı o ne ishal başım döndü durdu 7 saat sonra aldım intikamımı tabi ama öyle bir maeceram oldu yani :D

0|0
    0|0
  • Bekarsan uzak dur derim. Geleceğini bir heyecana yakma. İleride evlenmek istediğinde ya evlenecek adam bulalmazsın yada bulsan onu kandırsan bile senin aklın ilk ilişkide kalacağından mutlu olamaz ayrılırsın. Ama evliysen söyle yardımcı olalım.

0|0
    0|0
    • evliyim ben ya yeni evliyim 5 ay oldu cocuk istemiyorum hap kullanmak istiyorum ama nasıl bi korunma gerekir blmiyorum

• spiral korkutuyor beni

• Korkma hamilelilk olmaz sadece adetlrin sıklaşır buda sadece biraz erkeğin canını sıkar. Bişeyler yapamayacağı için :) Sen rahat edersin.

• o basit bişeydir eczaneciler verir.iyisini de daha iyi bilir.o hapla beraber başka bişey kullanmaya gerek yok

ama bu işin en garantili yöntmi kask takmaktır malum.yalnız hiçbi erkek sevmez bunu

bi de kadınlar için 5 6 ayda bi yapılan aşı var.heralde en temizi bu olur saati geçti günü kaçtı derdi de olmaz.

bi de spiral denen bi mevzu var ama orayı işlemedik daha

0|0
    0|0
  • Sipiral, hap, prezarvatif, dışa boşalma hepsini bir arada ve aralarında 4 er saniye olmadan kullandığında çocuk oluyor hemde erkekse bamyası büyük kız olursada zeki oluyor.

0|0
    0|0
  • hap garanti çözüm değildir

0|0
    0|0
  • kondom şart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yasmin di galiba yanlış bilmiyorsam,en ideali hap bence çünkü en rahat olanı o..

Benim bi arkadaşım kullanıyor ordan biliyorum..

0|0
    0|0
  • doktora gitmeni tavsiye ediyorum. eczaneden kafana gore hap alıp kullanma.

0|0
    0|0
    • test falanmı yapıyorlar

• arkadasım gitmişti test yapmışlar evet

Yükleniyor...