İlk regl oluşunuz nasıldı, neler hissettiniz o an?

Sorumuz açık 😊
Benim kış günü olmuştu doğum günümdü hatta o gün. Pasta almaya kuzenlerimle çıkmıştık dışarı ama çok fena karnım ağrıyodu. Yarı yoldan döndüm sonra, hemen eve geldim. Tuvalete gittiğimde şok olmuştum. Heyecandan öyle bir bağırmışım ki anlatamam 'anneeeee koooş 😂😂' diye. O zamanlar benden önce adet olmuş arkadaşlarım böbürlenirlerdi hep. Bende kendimi ezik hissederdim niye bilmiyorum. O an regl olduğumu gördüğümde gerçekten çok mutlu olmuştum. Annem geldiğinde beni kutlamıştı ve evdeki pedlerden biri alıp takmamı söylemişti iç çamaşırıma. O gün büyümüş havalarına girmiştim hemen. Benden mutlusu yoktu 😊 Her kızın yaşadığı en güzel anılardan birisidir bence bu :) Yanılıyor muyum? Sizinde bu konuya dair ilginç anılarınız var mı? Neler hissettiniz o gün?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• En de bir cumartesi günü. Tuvalete gitmiştim. Görünce ben de hemen annemi çağırdım. Annem de adet olmuşsun dedi döndü gitti. Benim sözler aynen şu "ya bundan sonra her ay böyle mi olacak, ben istemiyorum ya her ay ugrasamam ben bununla" demiştim. bir de odama gidip aglamistim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çok garip hissettim bir ağrı vurdu önce..

sonra iç çamaşırımın ıslandığını hissettim hafifce ve bir hoş sıcaklık hissi oluştu daha fazla hatırlamak istemiyorum :(

0|2
    0|0
  • Ben tiksiniyorum sizin o halinizden. nedeni ni sorma.

0|3
    0|0
    • Bende sizin 31 denen o aptal şeyi çekerkenki çıkan sıvıdan iğreniyorum. Bir de penisinizin altındaki o sallanan şeyden. Herşey karşılıklı

• Dedim ya o yapı bana tiksindirici geliyor. o nedenle olsa da olur olmasa da. ordan gelen bütün sıvılar tiksindirici oldugu icin aramiyorum hic cinsellik.

• ***** 10 puan

• erkek arkadaşları tebrik ediyorum ben bu ana kadar rregl olayını bayanların ayda belli günlerde vücudun kendi kendine rahim bölgesinin temizlenme ve dezenfekte etme olayı olarak halk dilinde de aybaşı olduğunu biliyordum meğer yanılmışım

0|0
    0|0
  • Eww disgusting

0|0
    0|0
  • kötüdür herhalde

0|0
    0|0
  • Var çok mutlu olmuştum :D

0|0
    0|0
  • yapışkan ç*ş yapıyorum hastalandım sabdım sabah altıma kaçırdım sandım yapış yapış :D meğersem o ç*ş değilmiş :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Korkmustum cok hasta oldugumu sanmıstım😭Aglayarak annemı aramıstım anne saglık andıklopedısıne bakarmısın benım bır sorunum var dıye😂😂😂

1|0
    0|0
  • Kiz dokuz yasindaydim dokuz dokuz dokuz hicbir sey anlamadim annem söyledi annem söyleyince o zaman anladim

0|0
    0|0
  • O kadar soğukkanliydim ki :D
    Hicbir sey yapmadim camasirimi kirliye atip yenisini giymistim.

0|1
    0|0
  • Ne en güzel anisi allasen :D karin, bel bacak agrisi bir dert , sivilce bir dert , her yerini şişmesi ayri dert , sinirlilik apayri bir dert benim en güzel anim filan değil :D

0|0
    0|0
    • Sonrasından bahsetmiyorum tabiki sonradan görüşlerimiz değişiyo ama ilk oluşumuzda eminim hepimiz bir mutluluk hissetmişizdir.

• Ben hissetmemistim doğrusu :)

• Noldugunu anlamadim başta

0|0
    0|0
  • bende evdeydim tuvalette farkettim mide kanaması falan sandım anneme seslendim megersem büyümüşüm 😄😄 sonra da tokat atılıyormus bir tokat yedim anlatamam 😄😄 bende unutamam

1|0
    0|0
  • Çok geç oldum 16 yaşındaydım beklenekten yorulmuştum sonunda geldi 😊

1|0
    0|0
  • Lisenin ilk günü oldum okuldaydım, kimseyi tanımıyorum tamamen trajediydi allahtan okul yarım gündü yoksa düşünemiyorum 😊

1|2
    0|0
Yükleniyor...