Sahte Kızlık Zarı Üretimini Doğru Buluyor Musunuz?

Habere göre Alman firmanın ürettiği her bir sahte kızlık zarı kanı paketinde ultra incelikte iki adet membran bulunuyor. Her membran iki selüloz deriden ve derilerin arasına yerleştirilmiş steril ve dondurularak kurutulmuş kan tozundan oluşuyor.

Yeni evli gelin gerdek gecesinde bu membranı bizzat kendisi yerleştirebiliyor. Membran bulunduğu yerin sıcaklığı ve nemiyle kadının bedenine yapışıyor ve cinsel ilişki sırasında yırtılarak 'bakireliği kanıtlıyor'.

Alman firmaya göre ameliyatla kızlık zarı dikimi 1.750 sterline yani yaklaşık 8 bin TL'ye mal olurken, yaklaşık 49.5 Euro'ya, yani yaklaşık 170 TL'ye mal oluyor. Gazeteye göre, ürünlerini online satan Alman firma çok küçük bir rakamla hem birçok evliliği hem de birçok mülteci kadının hayatını kurtardıklarını söylüyor.

Link:Sahte Kızlık Zarı Satışı

• Evet, Doğru buluyorum. Çünkü...
    41% (16)25% (6)35% (22)Oy Ver
  • Hayır, Doğru bulmuyorum. Çünkü...
    59% (23)75% (18)65% (41)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Bakireliği hastalıklı ölçüde saplantı ve gurur meselesi yapıp doğru söyleyenler dahil her kıza sahtekar ve yalancı gözüyle bakarak onların da ruh halini bozan Türk erkekleri böyle şeylere müstehak. Bu yüzden doğru buluyor ve kullananları da destekliyorum.

1|0
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çok evliliği kurtarıyormuş. Neye göre kurtarıyor? Yalanlar üzerine kurulu bir ilişki ne kadar sağlam olabilir. Bakın burada bakireymiş, değilmiş tartışması yok. Burada bir yalanı meşrulaştırmak, kolaylaştırmak, normalleştirmek söz konusu. İsteyen bakire olarak evlenir, isteyen bekaretini saklar bu o kişiye kalmıştır. Lakin çıkıp bakire olmayan birinin bakire ayaklarına yatması, hayat arkadaşına bu denli büyük bir yalanı hayatı boyunca sürdürmesi çok büyük ihanettir. Bunu da legalleştiren hiç bir sentetik maddeyi ya da firmayı, düşünce sistemini desteklemiyorum.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çin üretiyor diye biliyordum ben.

Evet doğru buluyorum. Çünkü her haltı yiyen ama bakireeee diye ağzının suyu akan türk erkekleri için iyi bir ders oluyor..

2|3
    0|1
    • E o zaman da butun kizlar iliskiye girmez mi bir cogu bu korku yuzunden girmiyo

• Girsinler.. Ne var ki bunda? @Podolsiki06

• Girsinler tabi ama bu is hakedenle sevenle değil herkesle olmaya baslar erkeklerin yaptığını yanlis diyosun ya bnceds yanlis iste o zaman kizlarda eekekler gibi olur

• Şu zihniyete mustehak veya erkeklerde böyle istemeseydi diyerek bunu savunmak sahte vicdan rahatlatmaktan öte geçmez.
    Dürüst olmak gerekir karşidaki kabul eder veya etmez bu secenek ona bırakılmalıdır.
    Yaptıgının arkaşında duracaksin ya da yapmayacaksın.
    Bu yöntemleri hiç etik bulmuyorum ve bu tarz mudahalelerin hepsinin yasaklanması gerektiğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Doğru bulmuyorum. Yalan dolan. Evlendiğin adamı kandirmaca oluyor bu. Tersini yapsa adam akıllı ben zamaninda yedim bir halt dese daha iyidir. En azından dürüst derim.

0|2
    0|0
  • Dürüstce bulmuyorum şahsen bir halt yediysen arkasinda durursun kimse yargilayamaz kimseyi keklemeye gerek yok

0|2
    0|0
  • Bakire takntısı olanlar için iyi bsy ders niteliğinde demek ki neymis herşey 2 damla kan deilms illa o olsn isteyenlre telki olrk üretilmis

0|1
    0|0
  • doğruluk herzaman altın anahtar dır... doğru bulmuyorum :)

0|1
    0|0
  • Kizlik zarimi kaybettim gordunuz mu? Diye sorular turer yakinda..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• En başında büyük bir yalan üzerine yapılmış evlilikten bir b*k olmaz.

Bakire değilsen, her şeyi açık açık anlatırsın. Bu şekilde seni kabul edenle evlenir, istemeyenr y verirsin.

Üç kagitcilik sorundur, sevişmek degil...

2|2
    0|0
  • Bekarete takmış malak erkekleri keklemek için iyi bir yöntem iyi ki icad etmişler bence. Az bile.

1|1
    0|1
  • Doğru bulmuyorum. Bu kandırmaca olur.

1|3
    0|0
  • bize müstehak!

1|1
    0|1
  • kadınlarının canını kurtaracak icat. yapandan allah razı olsun

1|1
    0|1
  • Uretimini dogru buluyorum ama kullanimi dogru degil ekstrem durumlar disinda.

0|1
    0|1
Yükleniyor...