Sevgilimin eşcinsel olup olmadığını nasıl anlayacam?

Arkadaşım evlendi kocasıyla cinsel sorunlar yaşıyolar. Banada anlatıyoda korktum. Hangi erkeğe baksam ya eşcinselse gözüyle bakıyorum.7 aylık bir ilişkim var. Ya eşcinselse kendini gizliyosa? Nasıl anlayacam?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• G*tüne parmak at.. rahat giriyorsa sorun var.

0|1
    0|0
    • :-D

• e peki aktif eşcinselse nasıl anlıyacaz? onların hepsi yapılmıyo bazılrı yapıyomuş

• Onu bilmek pek mümkün değil gibi...

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşından etkılenmıssın kendınde yasayacaksın dıye korkuyorsun sız bayanları anlamıyorum neden sevgılılıerınız eslerınızı bırbırınıze anlatıyorsunzu bırde erkekler bozuk dıyorsunuz aletı bu kadar bılmem ne dıye yokla o zaman dokundugunda napıyor sana kalkıyor mu

0|0
    0|0
  • seni öpmeye ellemeye çalışıyorsa değildir

0|0
    0|0
    • arkadaşımın kocası nişanlıyken öpmeye yanlız kalmaya çalışıyomuş ama nasıl ayırt edecez

• evlenmeden önce anlaşılmasın diye normal erkek gibi davranmış işte napacaz bilemedim

• zorla eve at o zaman bakalım bişeyler oluyor mu aşağılarda oluyorsa o gay olma ihtimali yok

• hmmm ilginç hiç el ele tutuştunuz mu? öpüştünüz mü? vb?

0|0
    0|0
    • evet ama arkadaşda evlenmeden önce öpüşmüş ileri bile gitmişler ama 1 yıllık evliler adam ilişkiden kaçıyo

• içine alabılırmısın korkmadan

0|0
    0|0
  • arkadaşının ne sorunu var hem onunkıyle senınkı bırmı sankı

0|0
    0|0
  • go*unu parmakal haz alırsa eşcinsel tokatı patlatırsa erkek

0|0
    0|0
  • Sana karşı bir ilgisi yoksa ilişkilerde soğuk ise bir şeyler olabilir

0|0
    0|0
  • Anlamana gerek yok, o kendisini zaten anlatir.. Hem erkek, hem kadindan hoslanan erkekler zaten escinsel degildir, onlar seksi rahat yasar, Türk erkeklerindede genetik olarak biseksüellik kolay kolay olmaz, ya escinseldir, ya da degildir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...