Ciddi bir soru soracağım dalga geçmek yok

şimdi benim son 3-4 aydır git gide azalan derecede sperm sayımda azalma var boşalırken az sayıda sperm geliyor cinsel isteğimde bir porblem yok yada sertleşmede problem yok görünürde hiçbir sorun yok fakat boşalmalarımda sperm miktarı dediğim gibi git gide azalıyor farkediyorum bunu bunun nedeni ne olabilir hangi doktora görünmem lazım sperm sayısını artırmak için neler yapılır bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar bi zahmet?

Güncellemeler:
haa şunu eklemeyi unuttum son aylarda yeterli beslenemiyorum midemde problem var bu da yetersiz beslenme de etken midir acaba? güncelleme için kusura bakmayın arkadaşlar.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cikan sivi spermin kendisi degildir. Ama miktari ile sperm sayisi arasinda dogru bir oranti vardir tabiki. Cok spermin menisinin de fazla olmasi beklenir tabiki.. Ama yinede sperm sayisina bakilmadan sivi miktarina gore gozlemesel bir degerlendirme yanlis olur. Adam gibi git laboratuarda baktir.

Ayrica donemsel olabilir. Cok sik mast yapman veya farketmedigin gecici veya kronik bir saglik probleminden kaynaklaniyor da olabilir. Tavsiyem En az bir hafta masti kes. Sonra bir dene. Ayrica erotik foto ve videolardan da destek al. Bazen ole akla gelince yapilan anlik mastta boyle olabilir. Ama fantazi iceren ve psikolojik olarak gercege daha yakin hissedilen bir anda olayi daha cok icsellestirirsen gercege daha yakin bir sonuc alirsin.

0|1
    0|0
    • bazen 1 hafta ara veriyorum yine eskisi kadar boşalma olmuyor güncelleme yaptım ordaki durum acaba etken midir buna?

• Beslenmeden olabilir tabiki. Ama bana kalirsa senin sorunun psikolojikteolabilir biraz. Yazdigim gibi bir nedenle meni birkac kez biraz az gelmis sende kafaya takmissin sanirim. Rahat ol bence buyutulecek bir sorun yoktur buyuk ihtimalle. Ama sen yinede analiz yaptir bir-iki hafta sonra

• okey teşekkürler kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kalitesi önemli az gelmesi cok gelmesi değil

0|1
    0|0
    • anladım ama eskiden çook çook sıvı geliyordu şimdi az sıvı geliyor.

• ürolojiyle git konuş abicim anca o olur. burdakilerin sözde hepsi doktor ama sana en iyi doktor yanıtlar diyorum :)

0|1
    0|0
    • açıkçası gitmeye çekiniyorum yaaa..

• 90 yaşında dedeler gidiyo nedn çekiniyorsun :) senden daha kötü olanlar var bunları unutma onlara daha kötü vakalar geliyor asla böyle düşünme :)

• anladım teşekkürler. :)

• milyondan - yüzbinlere düşersen kısrı sayılırsın doğru doktora git...

0|1
    0|0
    • anladım çekiniyorum ama gitmek lazım haklısın.

• sıklık durumalrda azalma olur bu gerçek , ondan vücut dinlenmiş oalrak en az 7 gün de tam sonuç alıırsıbız

• okey.

• Belki de boşalma sayın sıklaştır yada yogunlaştı . Sperm sayını ölçtürmeden bilemezsin

0|1
    0|0
    • 3-4 gün ara veriyorum boşalmıyorum 3-4 güdnen sonra boşalıyorum yine de eskisi kadar çok boşalamıyorum.

• eh tabıı kı beslenme ve sıgara lışkanlıgın işin gucun başka rahatsızlıkların sperm sayısnı etkiler.

çekınmene hıc gerek yok dra gıt

• tamam teşekkürler cevapalrın için :)

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaş sperm sayısı dediğin şeyin senden çıkan sıvının azlığı çokluğu ile ne alakası var. Spermini verirsin doktora labaratuvarda test yapılır. yani az sıvıda çok işler yapabilir çok sıvıda hiçbir işe yaramayabilir.

0|1
    0|0
  • dostum sen kuruntu yapmışsın. nasıl anladın ki sperm sayının azaldığını. saydınmı amk. yapma gözünü seveyim. öyle gözle bakınca anlaışlmaz bu. eğer gerçekten şüpheleniyosan git doktora saydır. senin farkedebileceğin bişey değil bu

0|1
    0|0
    • az boşalıyorum sperm az çok bilmem ama az sıvı geliyor eskiden daha fazla sıvı geliyordu öyle diyim ama içidneki sperm sayısı nasıldır bilmem.

• sağlıklı olsun yeter. sen onu test ettir. kilo kilo boşalmak da pek bir marifet değildir

0|1
    0|0
    • anladım gidip muayene olmak gerekir mi acaba? eskiden hakikaten çook çook boşalırdım şimdi gözle görülür bi azalma var boşalmada.

• anladım teşekkürler kardeş.

• rica ederim kardeşim :)

Yükleniyor...