Bir erkek bir kızdan hem çok hoşlanıp hem de bakire olduğu için terk eder mi?

bu kadar salak soru mu olur demeyin

kulağa salakca geliyor ama soruyorum..

böyle bir şey olabilir mi yoksa erkek kesinlikle hoşlanmadığı için mi uzak durmayı tercih etmiştir..

bana göre hoşlanan adam beraber olmaya devam eder...

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba

Hoşlandığın kız bakire diye terk eden adam zaten adam değil

ben öğle bi durumda olsan sevgilimin tercihine bırakırım ister evlik sonrası ilişkiye girmek ister ister hemen veya sadece yüzeysel de çok şey yaşana bilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İlk aşkımı bakire olduğu için terk ettim. Ona kıymazdım çünkü, dokunmazdım. Öpmeye bile kıyamadığım için terk ettim. Sonra başkaları kıydı... Şimdi mutluyuz birlikte ama, teşekkürler başkaları... <8

3|2
    0|0
  • gerçek aşıksa seviyorsa asla terk etmez bunda başka bir iş var bence keşke yapmasaydı bunu çok acı bir durum ne olur kendini kullandırma .

2|0
    0|0
  • sadece yatak için hoşlanmış senden bakire olduğunu duyuncada geri vites yapmış işte. hoşlanan seven birisi olsa daha sıkı sarılırdı bakire olduğundan.Bana kızıcak çok kız vardır şimdi ama gerçek şu kibu zamanda bakire bulmak samalıkta iğne aramak gibi bişey.

1|0
    0|0
  • Kısaca seni sevmıyor...

Cinsellik için senınle çıkmiş,konuşmuş,bakıre oldugunu anlayıncada afedersınız başima belamı alacam dıyerek ayrılmiş.Millete bak yaa.Neler neler var

1|0
    0|0
  • kişinin prensibi vardır kızlıgını bozmak istememiş ve seninle evlenmeyi de düşünmüyor. fakat bakire olmasan seks yapar ayrılırdı durum bundan ibaret.

2|0
    0|0
  • Sadece cinsellik yaşamak isteyen biri bu yolu seçer. Ortada hoşlanma, aşk v.s. yoktur. Bu senin başınamı geldi ve yaşın 30-35 mi?

1|0
    0|0
  • malesef erkeklerin bekaret takıntısı oldukçaa fazla..biri seni bakire olmadığın için istemiyorsa hem sana olan saygısı hemde hayata bakışından şüphe ederim..bu yüzden seni terk ettiyse şanslısın.. erken kurtulmuşsun..ileride daha zor sorunlar da yaşıyabilirdin

1|0
    1|0
    • bakireyim diye bıraktı...

• çok hoşlandığın birine karşı tabiki beklentin olur cort diye evlilik değil tabi bu ama doğal akışı içinde beklenti olur tabii ki... demekki o sadece yatak düşünmüş... böyle mi anlamalıyım... bakire olmasam ilişki olurmuydu bu derinleşebilirmiydi...bunu merak ediyorum

• erkekler kadınlar gibi değildir.. fiziksel beğeniylede hoşlantı olabilir..dolayısıyla sex beklentisiyle yaklaşmış anladığım kadarıyla..elbette bakire olmasaydın ilişkinin ilerliyen zamanlarından mümkündür bu.. var böylesi..sex olarak başlıyan ve ilerliyen..

• Oyle bişey olmaz gulumm senı kullanamıyor ya kor mu gozun senın anlayamıyon mu bunu...

2|0
    0|0
  • seninle cinsel ilişkiye girmek için birlikteymiş ayrılmış gözün aydın kurtuldun yani, dua et bece kurtulduğuna

1|0
    0|0
  • sevmiyorsa ve sadece sex için cıkıcaksa ewet

1|0
    0|0
    • sanırım bu net... ama insan duymak istiyor başkasından da...

• belki de..

• seni seviyor numarası yapıp sürekli aklında sex olan biri ile sevgili olmk istemezsn sanırım

• ekmek çıkar diye hoşlanıyorum demiştir. ama bakire olduğu için ekmek çıkmayınca, uzak durmuştur. cevap basit yani. hoşlanma felan yok. saflık var biraz.

1|0
    0|0
    • var var saflık gitse zaten mutlu bi insan olmayı başarıcam da..

• istediğini alamayacağını anladığı için terketmiştir...

1|0
    0|0
  • senin yasin 30 degil dimi?

0|0
    0|0
    • hayır yaşımı farklı girdim

• hoşlanan adam eder tabi :)

0|0
    0|0
  • baktı bakire iş çıkmıycak dönüp gitti

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ya bakire diye yırtınan var biri red etse dua et

0|0
    0|0
  • Evet sence de bence de

0|0
    0|1
  • senle sevişmem diyen erkeği terkederim.

1|1
    1|0
  • erkekler kızları başlarda testeder ona göre devam ettirir yada ettirmezler amaç cinsellikse ve bakireysen uzak durmaları normal :)

0|0
    0|0
  • Beceremeyi düşünerek hoşlanmıştım ben senden demiş o .

1|0
    0|0
  • Hoşlanmıyo, sevmiyo. Bakire olmasaydı kız rahat rahat cinsel ilişkiye girebilecekti ama bakire olduğu için başıma kalır sıkıntısı var. Sadece cinsel yönden düşünmüştür o kişiyi o yüzden terk etmiştir

1|0
    0|0
  • sanmam , bakire kız hazniedir çoüu erkek için etmez , tabi aski durum vardır canım..

1|0
    0|0
Yükleniyor...