Kadınlar erkek olmak için erkeklerde kadın olmak için savaş veriyor ne çelişki dir değilmi

allah bizi erkek veya kadın bir bendenle yaratmış ve dünyaya göndemiş ama bizler egomızla yada içimizdeki hislerimizle kadın veya erkek olmak için savaş veriyoruz ki kanıtları facebooktaki videolarda var cekilen eziyetler acılar sizce bu bizim için kendimze acı cektirmekten başka bir şey değilmi yani neden böyle bir yola yada yönteme giriyoruz örnek verecek olursak tükiyeden erkekten kadına dönene travesti öykü kadındanda erkege dönen nil erkoçlar sizce neden biz böyleyiz sorum cinselik değil o yüzden sorumu diğer konularda soruyorum içinde sağlıkta var cinselikte kişilikte ve genel ahlakta o yüzden diğer konularda sordum ks umarım silmezsin

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• kimse durup dururken cinsiyet değiştirmek istemiyor biz bedenimizi seçmedik onlar kendilerini ait oldukları bedene göre hissetmiyorlarsa gayet cinsiyetlerini değiştirirler bu çelişki yada ahlaksızlık değil özgür iradeyle sahip oldukları bir hakkı kullanıyorlar yadırganacak bir durumda yok hayat başımıza ne geleceğini bilemeyiz çoluğumuzun çocuğumuzun başına gelmeyeceğindende emin olamayız asla onlara verilen hayat sadece buymuş ve eğer eşcinsellere iş imkanı verilirse kimse fuhuşta yapmaz travestinin tanımı zihniyetimizdede değişir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bu değişim,kişilikle alakalı olsa gerek.yani nil erkoçlar gibi çok örnek var.örn:arizonalı thomas.hatta cinsiyetini değiştirip erkek oldu ama doğum yaptı.yanlış hatırlamıyorsam.bunun nedeni hormonel olabilir,erkeklik hormonları ağır bastıysa kendini bu yönden tamamlanmamış hissedebilir.bedeniyel bütünleşmek isteyebilir.bu bir hastalıktır.bir tanıdığımızın kızıda birden gelişimi durmuş,gögüsleri küçülüp kıllanmaya başlamış.doktor erkekleştiğini söylemiş ve hormon takviyeleri ile bu durum düzeltilmiş.hala tedavi devam ediyo.bazende yetiştirmeye bağlı.

0|0
    0|0
    • bak çok haklısın kişinin yetişrilme olayı tamamen doğru ben bu olaya ego tatmin etme diyorum yani penisin gitmiş ama sen zaten erkeksin bir gögüs takıldımı kadın olmuyorsunki erkeksin değişim olmuyor kadındada gögüsün gitmiş y ama yine benden kadın değişen hiçbir şey yok yani acı cektirme olayı bu diyelim erkeken kadın oldu hadi cocuk doğur tabirim mazur gör regl gecir hadi

• haklısınız.

• Hormonal bozukluk bence benim eskiden bir arkadasım vardı ailesi oldukca katı ve dinciydi ama arakadaşım lezbiyendi yani aile baskısı insanları daha beter yapıyor herkes ,insan doğasından olmak istediği ölçüye , biçime öteleme yapıyor işte bu özgürlük ve cesaret .

0|0
    0|0
  • hiçbir şeyden memmun değiliz ondan sürekli bir şikayet sürekli bir bizim olmayana özlem ondan oluyor hepsi

0|0
    0|0
  • Bu birilerinin bir cinsiyetini yerini alma onu isgal etme savasi degil ki. Ait olmadigini hissetigin bir bedende mutlu olamiyorsan, degistireceksin bu kadar basit. Duygun dusuncen fiziksel aktiviten cinsiyetine uymuyorsa en kesin cozum budur, ahlaki olarak da saglik acisindan da dogru bir sey oldugunu dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • o savaşa giden askere sçym.

1|0
    0|0
  • olmayanı arzular insan.. merakta olblr.. hormonal meseledir demiorm zaten öyledir .

0|0
    0|0
    • sırf merak ve özenti arkadaşım merak özenti başka birşey değil

• saygı duyuyorum ben . insanalrın cinsel tercihleri beni ilgilendirmez.

• bende saygı duyuyorum ama milletin gözüne sokarak ta değil mesela aynı nil erkoçlar gibi erkek oldu isen oldun dimi :)

• Kadınlara erkek gibi davrandiklarinda daha güçlü olacakları empoze edilmiş. Erkekler için ise Altın takmak kadınlik hormonlarını güçlendirir.Bu dinimizde erkeğe haram kadına helaldir ki şu an çoğu evli adam altın takıyor.ve bu erkeklik hormonlarını öldürüyor2.erkeklerin yanaklarında erkeklik hormonları vardır.Sinek kaydı traş oldukça bu hormon zarar görür.Peygamberimız s.a.v. Buyurur ki lut kavmi şu9 fiili yaptıklarından dolayı helak oldu ... Livata yani erkek erkeğe cinsi münasebet ve sakal traşı olmaları.dir benim ummetim bu 9 şeye birşey daha ekleyecektir oda sevicilik yani kadın kadına münasebet kurma. Diye buyurur.dinde birşey yasakise ndeni vardır. Toplumun şu hale gelmesinin bir çok sebebi var

0|0
    0|1
  • insan her zaman kendinde olmayanı arar. bu sadece cinsiyet için geçerli değil. mesela açık tenliler bronzlaşmak ister esmerler açık tenli olmak ister. çok uzun olan biraz kısa olsam der kısa olan uzun olsam der. yani bu tatminsizlik insanın özünde var.

0|0
    0|0
    • arkadaşım seninde dediğin gib bazı eksiklerini tamamlasa neyse ama bu durum bambaşka yani cinsiyet değiştirme olayı

• kendi tercihi nasıl rahat ederse öyle olsun eğer karakterini seviyorsam ben bunları dert etmem

• ben böyle yönelimleri olan insanları daha temiz saf içten buluyorum. dürüstler hissettkleri gibiler ve oldukça cesaretliler

Erkekler Ne Diyor 6

• Yanlış bedende yanlış hisleri,duyguluarı hissediyor,kendi gibi hissetmiyor,yabancı bir bedendeymiş gibi.Demek ki allah dediğin şey düzgün yaratmayı becerememiş ha?Kişi kendisi bu durumu düzeltiyor işte,çok da iyi yapıyor,şimdi mutlu ve huzurlular,rahatt.

1|1
    0|0
  • bence bunun bilimsel bir açıklaması olması gerekiyor ve varda sanırım hormonsal bozukluklar var o kişilerde gdo lar mesela tetikleyebilir bunu

0|0
    0|0
  • iğrenç her iki türlüde

0|0
    0|0
  • Kıyamet alametlerine bakın cevabını görürsünüz

0|0
    2|0
  • doğuştan gelen genetik bozukluklar olmakta...erkekleri örnek alacaksak her normal doğan erkekte kadınlık hormonu belli oranda vardır bu olması gerekmektedir erkekteki kadınlık hormonu eğer olması gereken değerin altında olursa spermleri kuvvetsiz ve harektesiz olur ve birleşme esnasında o spremler döllenme yapamaz. genetik sorunlar sonucu erkekteki kadınlık hormonu değerin üstünde çıkar ve erkeklik hormonunun üzerine gecerse kişi kendini daha kadın hisseder bu genetik sorunlar bireyde 3 yaşından itibaren kendini belli eder ailesi dikkatli ise durumu fark eder. ergenliğe girdiğinde ise artık tam anlamıyla kişiliği daha kadınsı olur. aynı durum kız doğup erkeklik hormonun fazla çıkması sonucu kişinin kendini erkek hissetmesi.

0|0
    0|0
  • Aslında anlaşılabilinmemeli

Bu durumları

Lakin memnun değil ise bile

Değiştirilmemeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...