Arkadaslar bilgisi olan lutfen yardimci olabilir mii?

Arkadaslar merhaba benim 4 hafta once nikahim oldu ve surtunme yoluyla iliskiye girdik dugunumuze 2 ay var benim 2 gundur felaket midem bulaniyor bakireykende hamile kalinabildigini duymuştum bu ihtimal olabilir mi adetimin son gunu birlikte olmustuk ama sadece surtunme yoluyla eşim boşaldiktan sonra surtunmeye devam etti vajina girişimde hissettim içime kaçmiş olabilir mi yoksa psikolojik olarak midem bulaniyor olabilir mi karnimda aşırı sertlik hissediyorum ve sigara içinde midem daha cok bulaniyor

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Penisini temizlemeden vajina deliğine başını sürttü ise sper bırakmış olabilir.. Oda pek ala dölleyebilir.. Çünkü o zarda da regli kanını akıtmak için bir delik var oradan sperm döl yatağına gider.. Eczaneden bir test çubuğu alıp kontrol et.. Ancak vajinanın dudakları arasına boşalmadıysa pek olası değil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl böyle bir şey yaptınız boşaldıktan sonra devam edilir mi hiç? Hamilesin büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
    • Adetimin son günüydü ama yumurtalarin dışarı atilmiş olduğu bir zaman

• Canım adet dönemi yumurtalar disari atilir ve icerde yumurta olmadigi surece sperm iceri girsede döllenemez benim bildiğim bu

• Ama her zaman risk vardır

Erkekler Ne Diyor 11

• Yıkadın mı boşalma olan bölgeyi?

0|0
    0|0
  • oku
    www.kizlarsoruyor.com/.../a43956-hamile-kalmak-kolay-degil
    bunları bilmeden nasıl evlenilir aklım almıyo

0|0
    0|0
  • Zevk suyundan bile hamile kalınabileceğini biliyormusun? Bence sendeki stresden olsa gerek yoksa hamile olan kişide hemen 1 veya 2 günde bulantı olmaz

0|0
    0|0
  • Bnce hemen evde bir test yap

0|0
    0|0
  • Anlattıklarına göre olmaz

0|0
    0|0
  • Şimdi ilk sorum şu yardımcı olmaya çalışıcam. İkinizde de külot varmıydı?

0|0
    0|0
  • evet kalınabiliyor sper in tek damlası buna yeterli oluyor

0|0
    0|0
  • Hamilesin ;-)

0|0
    0|0
  • iyi halt etmişssin bravo yarın bırgun tekme yersın ondan

0|0
    0|0
  • bişey olmaz dert etme çok takıyorsan test yap