Bu penis takıntısı neden sadece türkler de var?

siz artık saçmalamayı aşmış tüm kafayı yemişsiniz. eskiden metre mezuro ya da cetvel kullanırdınız şimdi siz kumpadla mı ölçmeye başladınız. bu ne ya. mikronu ölçer olmuşsunuz.

bak arkadaş sen zikini ölçmeye harcayacağın zamanı biraz okumaya harcasan bunların saçmalık salaklık olduğunu anlar cinselliğin ölçü ile hiç alakası olmadığını bilirdin.

okuyun lütfen okuyun. dünyada zikini ölçen tek ülke olmak beni utandırıyor. böyle cahil toplum olmaz. elin çinlisi 8-9 cm ziki ile kadınları göklerde uçururken sizin kumpasla ölçü almanız kadar salakça cahilce bir durum olamaz. utanın ya utanı. biraz okuyun

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü bizde erkeklik onunla eş değer tutulduğu için.. Daha yeni yürümeye başladığında çikolata karşılığı pipi şovu yaptırılan çocuk büyüdüğün de onunla kendini yüceltmeye çalışıyor.. Bir de buna sokak efsaneleri katılınca.. Çok doğal değil mi?

0|1
    0|0
    • aynen hocam doğru söylüyorsunuz ama bu durumu artık aşmak gerek cag atladık ama insanlarımız hala aynı düşüncede

• Medeniyet yükseleceğine rezalet yükseldiği için.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• dostum bu öfke gereksiz.. çünkü her toplumda belli yaşlarda olan şeyler bunlar..

0|0
    0|0
    • dostum ben bir çok ülke gezdim böyle bir şey yok ula daha 16 cm yarısını alınca bas bas bağrıyorlar 20 cm yi nasıl alacaklar bir kere vajin en fazla 16 cm esner dahası yok yani 20 cm penisi almaları imkansız

• ya bır yuru gıt bırader :D

• senin yanlışın var çok net.. ben kendimden biliyorum ilişkiye girdiğim kadın 20 cmi komple aldı devamı olsa daha da alırdı yani öyle çok kadın tanıyorum büyük meraklısı.. az önce de bu siteden bir kız sevgilisinin penisi ufak diye istememiş ayrılcam diye yazıyodu. malum türk kızı hayelleri büyük kurar hep :)

• çünkü göz kulak ve kalp organlarından sonra gelen en önemli organlardan biridir.

0|0
    0|0
  • Kardes herkesin tuttugu kendine

0|0
    0|0
    • la tamam da bazı kızlar inanıyo

• gençler adamınki bamya anlaşılan.

0|0
    0|0
    • he 16 cm bamya he

• boş attık dolu çektik. ölçmediysen nasıl biliyorsun kumpas kardeş.

• bir kere ölçmek yeterli ölçmeye bir şey demiyorum zaar her gün buraya 10 cm lik penis yeterli mi 12 cm lik yeterlimi die yazanlara yazdım yeterli olduğunu söyledim

• zaten onların ki ölçmeye değmediği için yapmıyorlar türk genci uzatmış kamışı bakıyo arada eksilme var mı diye durum kontrolü yapıyo sen ne anlarsın o zevkten git ne okuyorsan oku rahat bırak milleti istediğini ölçer mal adamın değil mi :D haksızmıyım gençler :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...