Çok güzel bir hatunla ilişkiniz başladı. kafalar uydu. evliliğe gidiyor olay.

bu hatunun bakire olmaması sizi nasıl etkiler? davranışlarınızda ve fikirlerinizde değişme olur mu?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• kararim degismez evlilik dusunduysem eger, ama bakire olmadigini nezaman ogrendigime bagli, hani cok gec ogrenirsem ve ilk tanistigimizda nasil bir iz braktigina bagli, bakire gibi yapip kendine bagladiktan sonra bunu soylerse cok uzulurum dige dusuniyorum, ama evlilik kararimdan vaz gecirmez sanirim, ama dedgim gibi bu iki sey cok onemli ilk basta kendini nasil tanitigi ve bana bakire olmadigini nezaman soyledigine bagli bisey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• başkasıyla her haltı yiyen bir ve bakire olmayan bir kızla evlenmem mümkün değil. Ha bakireliğini benimle bozduysa olur.

0|0
    0|0
  • Uyum varsa, sadakat namına hiçbir şüphe yoksa Di'li geçmiş zamana ve yaşanılanlara pek takılmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir bu durum. Kimisi hiç önemsemez, kimisi sebebini öğrenmek ister ve ona göre karar verir, kimisi de kabullenemez. Bence karakter önplanda olmalı..

0|0
    0|0
  • olmaz evlenmem

0|1
    0|0
  • bi kız 200 kez bunu yapmışsa bazı düşünce farkları oluşur...

0|0
    0|0
  • sorarim neden gitmis bakireli diyee ? iste insan oglu hata yapa bilir 1 sefer ama 3-4 sefer oldumu bye byee derim

0|0
    0|0
    • çok gençken yapılan kısa süreli evlilik.

• bilmiyom napardim bu konudaa yani kiza asik olduysam fazla sorun yapmazdim dedigim gibi 1 sefer hata yapila bilir !

• bu sorunun cevabını ancak evlenmeyı dusundugun o erkek verebılır

0|0
    0|0
  • beni pek alakadar etmez. herşey karşılıklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...