Erkek arkadaşımın benden uzaklaşması... yardım...

5 yıldır beraber olduğum erkek arkadaşım son zamnlarda benden uzaklaştığını hissediyorum,7/24 bir aradayız bu aralar işsiz, benim istememe rağmen cinsel isteksizlik var, çok tepkisiz oldu, evde nerdeyse hiç konuşmamaya başladık, ailesindende uzak tutmaya çalışıyor, kafam çok karıştı herşey iyi giderken bir anda bu şekilde oldu durumlar ve ne yapacağımı nassıl davranacağımı bilemiyorum lütfen yorumlarınızla yardımcı olun

Güncellemeler:
evet işsizlik çok etkiliyor farkındayım, iş bulmak için baya uğraşıyor, eee faturaalr kira falan derken ben çalışıyorum ama işte yetmiyor bişeylere bunu kafasına taktığını görüyorum, ama ne beilim korkuyorum acaba bana olan sevgisi bittide ondan mı böyle davranıyor diye düşünmekten kendimi alamıyorum :(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ılıskınız de onemlı bı yol katetmıssınız bana kalırsa su aralar kararsızlık var acaba senle olabılır mı dıye ben ce ona olabıldıgınınce hosgorulu ol cnku hayatına senı almayı dusuyo ama olamayacagı kanaatınde ... bu ılk ıhtımal ve olası olan olması muhtemel olan sey ıkın cı ıhtımal yenı sbır askaa yol acabılır. bu da cınsel ıstegı yok oldugun dan cıkıyo az da olsa var boyle bı sey ..

0|1
    0|0
    • fakat 7/24 evde bir aradayız dışarı bile çıkmıyorki nsl aldatabilr, o yüzden bu düşünceyi aklıma bile getirmiyorum... ama ilk dediğinize hak veryorum sanki...

• peki çok teşekkürler gerçekten yardımcı oldun :)

• yok sorun degıl bı parca yardımcı oldu ısem mutlu oldum dogrusu..

Erkekler Ne Diyor 6

• ılıskınız de onemlı bı yol katetmıssınız bana kalırsa su aralar kararsızlık var acaba senle olabılır mı dıye ben ce ona olabıldıgınınce hosgorulu ol cnku hayatına senı almayı dusuyo ama olamayacagı kanaatınde

0|0
    0|0
  • birşeyler tükenmiş artık

0|0
    0|0
  • belki yalnız kalmak sessiz kalmak istiyor senle alakası yok belki bu durumun olsa söylerdi heralde sana.

0|0
    0|0
    • bugün ailesinn yanına gitmesini söyledim ve bi gidip gelim dedi, yoo gelme istersen bir kaç gün kal evde dedim, yok ya neden dedi gelirim dedi. ne bilim dedm hani belki ii gelir san dedim yok gelirim dedi. gitti çok ilginç :S

• çok teşekkür ederim yorum için... rahat olmaya çalışıcam...

• rica ederim.

• adamın zor durumu işssizlikden piskolojik

0|0
    0|0
  • İş bulunca düzelir.

0|0
    0|0
    • Böyle bir zamanda böyle korkulara ayıracak durumunuz yok. Sorunu belli, ona güvendiğinizi söyleyin.

• Faturalar vb.. sizin ödemeniz gururunu incitmişte olabilir, mümkünse bu konuları hiç açmayın, daha güzler yüzlü olun.

• işsiz erkek hayattan kopmuştur hiç üstüne varma bırak rotasız gemi gibi takılsın hiç bi tepki verme herşey normalmiş gibi davran mümkünse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok ondan degildir bence kendin dedigin gibi isten olabilir

0|0
    0|0
  • sıkılmıştır senden..

0|0
    0|0
    • bende zaten aynı soruyu soruyorum kendime benden sıkılmışmıdır acaba diye, hatta ona bile sordum alakası bile yok diyor.

• sıkıldım demez zaten.arama sorma sonra kçından ayrılmaz

• iide 7/24 bir aradayız birlikte yaşıyoruz ztn aileler evlenmemizi istiyor fakat işiz şuanda ben çalışıyorum sadece, yane yüzyüzeyiz sürekli ztn nsl arayayım işte bu yüzden ne yapcağımı şaşrdım ya :(

Yükleniyor...