Allah için yardım ve bilgili olan biri cevaplasın?

Kız arkimler 27 kasim surtunme yolu ile girdim iliskiye ve vajinaninsin üstüne boşaldım ve önlem icin 1 saat sonra ertesi günü hapi aldim icirdim 7 aralik adet olması gerekken olmadi bugüne kadar ve halen supheleniyorum ve 15 aralik oldu halen adet olmadi ve son iki gündür midem bulaniyo diyo napacm akil verin neeen gecti adet ve 4 6 hafta arasi diyo hamileleik bulantisi szce piskolojik mi bulanti ve soğuk alginlik mi yardim edin adetti neden gecti :((

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• o haplar adet gecikmesi yapar ve siz hamilelik stresi yasattiginiz için kiza stres yüzünden daha da gecikmistir ella kullandiniz dimi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kadının ilişkisinin ardından ilk adet düzeni adetini değiştirir. 50 güne kadar çıkabilir adet görmesi. En selametlisi test yapmakla o evhamdan kurtulmaktır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayy çok acıdım sana şu an yaa gülme krizndeym 😐😳😳 erkekler meğer ne kdr korkuyormş hamilelekten kızlardan fazla 😬 evet sevglin hamile 😬😬😬😬😬

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 5 gün sonra test yapabilirdi.. Şimdi tam zamanı hemen test yapın..

0|0
    0|0
  • öyle bir durumda yapılacak tek şey, bu anlattığı şeyi semtinden uzak bir hastaneye gidip doktora anlatın. Mesela şirinevlerde oturuyorsanız, haydarpaşa numune hastanesine gidin. Varsa bir hamilelik hızlandırılmış bir evlilik yapılır. Çocuk doğduktan sonra tekrar düşünürsünüz.

0|0
    0|0
  • ya zina yapiyorsunuz birde ALLAHIN adini anarak yardim istiyorsunuz? ya bukadar birsey olacak diye korktugun , gelecek icin ciddi planlarin olmayan kadinla neden cinsel iliski yasiyorsun? Ama suc sendede degil ya butür sürtünüp sürtünüp
    bakire gezen cakma namuslularda..

0|0
    0|0
Yükleniyor...