Sevgilimle buluşucaz ilaç kullanıyorum bir sorum vardı?

Yasmin doğum kontrol hapını regl düzenliyor diye kullanıyorum 5-6 ay oluyor. bugün alırsam (daha almadım) ve yarın alınca son günüm olacak iki hap kaldı yani. ancak erkek arkadaşımla pazar günü buluşacağız regl olmamam gerek ve hapları alırsam reglim devam ediyor olacak o gün. bu iki hapı almasam , iki gün erken ilaca başlasam esas tarihten bir problem olur mu? ya da bu iki hapı alsam ancak cumartesi gecesi ilacı alsam pazara reglim biter mi? yardım edin lütfen

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Problem olur. Birakmaman lazim

0|0
    0|0
    • hic mi cözümü yok

• 48 saaten fazla icmezsen cok problem oluyor tekrar adet duzeni bozuluyor ve ilacin dogum kontrol etkisi gidiyor bir haftaligina.

• iki gün erken bitirip iki gün erken başlasam?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Kismet

0|0
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla sorun olmaz çünkü bu haplar illa gece olacak gündüz olacak diye kullanılması şart değildir yani 24 saat şart değil araya bir iki gün girse de sorun olmaz

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşınlanormal buluşup gezin tozun sizde bir haftada boş geçsin yane nolacak ki :)

0|0
    0|0
  • 404 not found

0|0
    0|0
  • O haplar sıkıntı

0|0
    0|0
  • bunca yıldır matematik okudum böyle olasılık hesabı görmedim :D

0|0
    0|0
  • Hiç dengeni bozma okadarvay düzene girsin diye ugrasmıssın yapcak bişi yok sansına

0|0
    0|0
  • çok ince hesaplar içinden çıkamadım.

0|0
    0|0
  • vaybee kızlra bak, hakikaten bunlar erkekleri geçmiş sekste

0|0
    0|0
  • Kız seyttirmek için adet olmamaya , millette peçete tutmak için akıl vermeye çalışıyor. Yuh size

0|0
    0|0
  • başka zaman sevişin acelen ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 _ 6 ayi bir gece icin cope atmis olursun.. ayrica adet duzensizligi icin verilmis olan dogum kontrol hapina gebelikten korunma acisindan guvenmeyin diyor doktorlar..

0|0
    0|0
  • Hayır sakın gununu bozma

0|0
    0|0
  • matematik sorusu gibi bu ne yahu...

0|0
    0|0
Yükleniyor...