İdrardan sonra sperm gelmesi?

Merhaba arkadaşlar bazen idrardan sonra sperm geliyor bu bir rahatsızlıkmıdır? eğer öyleyse ne olabilir bilgisi olan daha önce doktora gitmiş sormuş olan var mı ya da aramızda üroloji doktoru olan? Epey bir endişeleniyorum yardımcı olursanz sevinirim. Doktora yarın gidicem kesin bilgi için.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Normal, sperm kesesi dolu demektir. Spermini boşalt geçer. Eğer devamlı oluyorsa, o zaman vücut bir kadına ihtiyaç duyuyor demektir. Onun içinde bir kadınla beraberlik yaşamak zorundasın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek arkadsmda da oluyo cevabını banada yaz ama uzun süre bosalmayinca oluyor diye biliyorum

0|0
    0|0
    • evet internette bende okudum uzun süre boşalmamakla ilgiliymiş ama tatmin olmadım.

• Doktor:yaşın 21 ve sperm üretimin en üst seviyede bunu boşaltmak için vücud uğrasıyor eğer normal yollarla dışarı cıkmasssa vucud kendını koruma amaçlı savunma mekanızması gelliştirebilirmiş ve sperm üretimi azalabilirmiş.

• arkadaşımdan giti ona da uzun süre bosalmamaktan dolayi demiş

• Doktora git ciddi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bel soğuklugu olabılır kanks

0|1
    1|0
  • Kardeşim bende oldu ben gittim doktora bunun uzun sure yapmamakla hiç bir alakası yokmuş soğuktan oluyormuş ve hatta çok yapmaktan oluyormuş. Doktor bunu der demez gulesim geldi sonra ciddi bir şekilde haftada en fazla iki defa yap dedi tamam dedim iltihaplanma olabiliyormuş

0|0
    0|0
  • regl oluyorsun ölü meniler idrarle özellikle çıkar öyle bazı erkekler regl oluyor kansız meni çıkışı oluyor bazen kendi kendine akıyor bazende idrarle :) bu dönemlerde sinir kat sayın arıyor mu ota boka kızıyor alınıyor falan mısın? :)

0|0
    0|0
    • Hayır gayet normal bir gündü:D ilgisi olduğunu düşünmüyorum aamma ince yapıda alıngan biri olduğumu kız arkadaşım söylerdi. İçimde sıkıntı olmuyor değil Spermler vücutta baskı yaptığı zaman her erkek asebi olur zaten.

• Sende oluyorsun sanırım :D

• bendede oluyor ayın bazı zamanları ama sinirden çok duygusallık alınganlık oluyor oto b*ka ağlıyorum kendi kendime :D ama uzun sürmüyor

• Kardo bu herkeste olur uzun süre bosalmadıgında vücut fazlalıkları ya o şekilde ya da rüyalanmayla atar osbire dayan ya da bir hatun bul geçer kötü bişey değil

0|0
    1|0
  • bkz:sperm
    bkz:meni
    bkz:medi
    bkz:vezi

zararsiz spermin dişari atilma ihtiyacı

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun krdsm ürolog git o sperm ve idrar karışmamasını sağlayan yapı var o boku yemiş

0|0
    0|0
  • uzun süre boşalmadıysan ondan oluyor.
    en azından bende öyle :D bir çok defa tecrübe ettim bunu.

0|0
    0|0
    • ağrı veya sızı oluyor mu peki?

• yok hayır olmuyor. sadece inikken idrar arasında karışık sperm geliyor. gelirken zevk alıyormuşum gibi hafiften uyuşuyor sadece.

Yükleniyor...