Orgazm anında edilen hakaretin cinsel ilişkiye etkisi nedir?

Biz bunu anlamıyoruz. Oturduk konuştuk dün yanı aslında dün gece. Dedim ki; kamilcim bak hatun ile tam yataktayız tost olma durumları garibim çığlık çığlığa erkeğim, kocacım, asskiiiiiiimmm ( ve burada söyleyemeyeceğim bi ton şey ) misyoner de belimi tırnaklayıp bulutların üzerinde gezerken ben karşılık veriyorum işte karıcım, gülüüümmm, prenseeesim ( devamını yine söylemiyeyim )

Tam o esnada şeytan dürtüklüyor beni ve fahişem diyorum mesela. Özlemin geçti mi sürtük diyorum ve bu sözlerim hatunu rencide etmek yerine daha çok havaya sokuyor. Yani bunu bir kaç defa daha yaşadım sende de oldu mu dedim ?

Abi affına sığınıyorum son 3 aydır bir sağ el ile ilişkim aktif oda artık nasır bağladı sesi sedası çıkmıyor ama daha önce oldu tabi dedi.

Tartıştık falan bunun üzerine en iyisi dedim siteden arkadaşlara sorayım kesin bunu yaşamış olanlar vardır yahut bir akıl yürütecek olanlar.

Neyse efem olayımız bu. Soru ise şu " Orgazm anında çiftlerin birbirine yukarıda ki küçük örnekler de olduğu gibi hakaret etmesi sizce nasıl etki yaratıyor ? Etki olumlu ise neden olumlu etki yaratıyor ? Kavga anında söylesem biliyorum hatun kafamda vazo kırar...

Sorumu sonlandırırken saygısızlığım oldu ise afınıza sığınır iyi günler dilerim.

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle ağzına s*cardım o anda.neyseki öyle bi durum yaşamadım ama ayrılıp geri barıştıktan sonra bi gece seks sırasında canını acıtıyorum diye bana neredeyse tekme atacaktı.tuttu kendini ama ben o sahneyi görünceağzına s*ctım.sonrada ayrıldık zaten

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• ilişki esnasında yürütülen fantaziye göre değişir. yatakta fahişe-müşteri diye başlarsa haliyle kötü sözler sarf edilir bu iki kiinin arasındaki mevzudur. bir nevi tiyatro. yada yemeği yakan eş diyaloğu

erkek: yemeği nasıl yakarsın..!

kadın: özür dilerim kocacığım

erkek: al sana al sana

0|2
    0|0
  • o sırada 'hakaret' tarzında kelimeler sarfederse, ilişkiyi orada bitiririm. çünkü beraber olduğu diğer kadınlardan veya fahişelerden farkım olmalı, beni bi hayat kadınıyla aynı kefeye koyamaz. bırakır giderim.

3|2
    0|1
  • çok psikopat bir olaymış gibi geliyor bana.

şahsen bana söylenmesini istemezdim.

1|0
    0|0
  • Iki taraf da memnunsa, ne âla..

0|0
    0|0
  • Bana söylerse direk o olayı oracıkta noktalarım. o hikaye, devamı gelmemek üzere son bulur.

1|0
    0|1
    • Orgazm aninda ki bir bayanin adami üstünden atmasini düsünüyorumda ahahahaha :D

• Hep diyorum yatakta istediği küfrü edebilir, şiddeti uygulayabilir. Kavga anında ise doğru vazo kırarım.

0|2
    0|0
  • aşkta savaşta ve sekste her yol mübah. bence söylenebilir sevgilim bana güzel karım senin kocan benim felan giyo bende ona yakışıklı kocam diyorum ama fahişem felan derse negatif bi tepki göstermem. ona eşlik ederim bence.

0|2
    0|0
  • Ben hoşlanmam o tür sözlerden söylerse çok kötü olur bırakırım onu

0|0
    0|2
  • orgazm halinde belki es geçebilirim ama sonra hatırlarsam pek iyi şeyler olmayabilir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ılk 4 yorumla iligili söyleyecek birtek şey var. hiç gerçek ilişki yaşamamışlar ve çoğu insan yatakta sadece bir kaç dakika için sonderece terbiyesiz olabiliyor. gayet normal normal olmaya terbiyeli olmaya çalılşmak.

0|1
    0|0
    • ayni seyi dusunuyorum gibi bende :)

• dediğin doğru ilişki yaşamamış bunlar. yaşasalar yok oracıkta bıtermıs yok buracıkta bıtermiş demez. Onun hazzını bilmeyince böyle konusuyorlar :))

• Yatagi, yorgani, adamin belini parcalarken üstünden atacaklarmis :))) ne diyeyim bilemedim. Ya orgazm olma problemi yasiyorlar, ya seks esnasinda ki hafif kipirdanmayi orgazm saniyorlar. O esnada mantikli düsünen insan evladinin elini öperim ben :D kalmis ki üstünden atmak.

• bence biraz vahşi olmalı, hoşuma gider

0|1
    0|0
  • ilk önce kadını zarfla derim kardeşim bazı kadınlar böle ağır sözleri severler hoşuna gider daha istekli olurlar ilişkilerde

0|1
    0|0
  • bazı kadınlar özellikle seviyor,ama sevmiyorsa asla yapmayın bunu...

0|1
    0|0
  • cinsellikte iyidir 'dirty talking' olayları. tabiki karşı taraf da bundan hoşlanıyorsa.

0|0
    0|0
  • ben bunu daha öncede söyledim eksileri kapmıştım gene diyorum şahsen kendilerine o sıfatları yakıştıracaklarını sanmıyorum hele ki birden çok kişiyle cinsel deneyimi yoksa kaldıracaklarını hiç ama hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
    • yatakta denemedigini düsünüyorum bende ve tavsiye ediyorum bakalim ne olacak :)

• "yavas okuz yavas" bunu duydugumda baya bir zevk almistim. :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...