Vajinal akintim çok fazla?

Vajinal akintim fazla. Başkalarının benim kadar olduğunu sanmıyorum. Bu olay kızlarda ve kadınlarda ayrı midir?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şeffaf beyazımsı ve kokusuz akıntı sıkıntılı bir durum değil... Sadece Bertoni bezleri iyi ve fazla çalışıyor demektir.. Yalnız bu durumda yapacağın en akıllı iş kesinlikle saten ve naylon iç çamaşır giymemek.. Mümkün ise pamuklu külod giy.. Çünkü bölge fazla nemli kalırsa bakteri üremesi fazla olur oda kokuya neden oluyor..

0|0
    0|0
    • Doktorumuz ünlü düşünür şair ressam sanatçı ozan vs açıklamayı yapmış

• Teşekkürlerr..

• Rica ederimm

En İyi Kız Görüşü

• benim de çok oluyor zaman zaman her gun gunluk ped kullan başka yapcak bişey yok vajinani sabun ve intim jel vs hicbiseyle yikama su kullan sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• iltihap kapmış ancak ilaç tedavisi lazım. başka türlü geçmez.

0|0
    0|0
    • Doktora gittim. Hicbiseyin yok sagliklisin dedi yaaa

• Rica ederim bebeki

• sizinde o sorununuz war demi la. bir sefer kız yurduna girmiştim içerisi buram buram a. mcık kukuyodu. ya midem bulandı resmen. sizin işinizde zor la

0|0
    2|0
    • Abartma

• yok la abartmıyom walla bak belliki bir kaç kişinin o gün akıntısı wardı kokuyodu içersi nie abartcam akıllım neyse onu söylüyom

• Hii ondan

• geneli aynı yaa benim partnerinki ağlıyor resmen.

0|0
    0|0
  • nasıl akıyo cokmu oynadın sürtündün

0|0
    1|0
  • Vajinal akintiyla idrar arasinda doku var o delinince akinti artiyo gecmis olsun sen bir urologa git o dokular yarra yemis

0|0
    1|0
    • Doktora gittim sagliklisin dedi

• Altına kova koy

0|0
    1|0
  • isteklisindir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bakire deyilim Ama bendede oluyor deyisen birsey yok bence

0|0
    0|0
  • kız mısın adet konusunda pek bişey bilmiyorum bana bilgi verir misin mesajdan ergenlil çağındayım adete hazırlıklı olmak istiyorum

0|0
    0|0
    • Bişey yok zaten. Burdan sor cevapliyim

• Aynen bende de öyleydi. Bir jinekoloğa gitmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...