Görücü üsül evlilik öncesi cinsellik konusu?

Kendi bulduğum sevdiğim kızlarla cinsellik konusunda da anlaşıyordum fakat , nerde psikolojik sorunları olan kızlar var onlar beni buluyordu saçma sebeplerle ayrılıyordum, en son çıktığım kız evlilik önce yaşadıklarımızdan dolayı sana doydum diyordu ki 1 sene de yaşadığımız şeyler fazla bile değildi. Neyse kısaca görücü üsülü tanıştığım birisiyle her konuda anlaştığım da bir süre sonra, cinselliğe bakış açısını öğrenmek istesem sorular sorsam aileme sizin çocuğunuz sapık der mi? sonuçta bir ömür paylaşmak isticem cinsellik olmadan da olmaz bu işler nasıl konusu açılır sorulur mu konuşulur mu bu konular?

Güncellemeler:
cinsellik yaşamadım burdaki amacım yaşamak istemek değil, sonuçta bakış açısı ne, miletin en büyük derdi karım istemiyor, benden kaçıyor ayda bir kere yapıyoruz ben bunların olmasını istemediğim için sormak istiyorum bakış açısı ne evlilikte cinselliğe

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• muhafazaksa acılamazsın ama rahat bırıyse yavas yavas konuya gırersın

0|2
    1|0
    • +1 senin bakış açınca ne sorsa bırakır mısın çocuğu

• tesekkur ederım :D eksıleen kım benı ya :D benım bakıs acım evlenmeden önce bırbırını tanıyabılmek bu konularda önemlı herkes cınsellık der utanır fakat bu yuzden evlılıklerın cogu bosanmayla bıtıyor evlenmeden önce utananlar evlendıkten sonra mutsuzum dıyebılıyorlar hakım karsısında utanmıyorlar.. herseyın adabı vardı pat dıye sorulmaz fakat once kendıne ısındırıp muhabbetle yavas yavas konunun acılması lazım o yetenekte senın diline kalmıs ben böyle dusunuyorum en azından ..

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabi sor arkadas ya evliligin %50 si cinsellik degilmidir aa seni o yönden mutlu edemezse napcan sona cixs cixss... :D

0|1
    0|0
  • Görücü ile evleneceksen nişanlanınca konuşursunuz.

0|1
    0|0
  • asla sevgilimin ailesine sizin oğlunuz sapıkmı diyemem :D biraz anormal bir kızmış bence o :d

0|1
    0|0
  • Nekadar duskunsun yahu

Hadi gecmisine lafim yokta illahama yasicaksin ?

Sor gerizekali degilse gidip annasina babasina anlatmaz

0|1
    0|1
  • bence konuşma , ama bakir olmadığını itiraf edince söylersin artık..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Söz safhasında konuşmanda sorun olmaması lazım.

0|0
    0|0
  • aynı durum bende de var. sözlüyüm ama. kız da benden yaşça küçük. ben onu anlıyorum böyle bir konu açar açmaz susuyor sonra ısrar etmiyorum konu değişiyor.

0|0
    0|0
  • diyebilirde demeyebilirdi kişiliğe göre değişir:)

0|0
    0|0
  • tutucu ve dindar biriyse o konuları konuşturtmuyorlar başıma geldi kızlar hep dindar ve kapalıydı cinsel konulara değinmek isteyince lütfen kapatalım bu konuyu evlenince konuşuruz diyorlardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...