Cinsellik mi ayrılık mı anlayamadım ki ben de?

bundan 3 gün önce ilk defa 2 yıldır birlikte olduğum sevgilimle ilşkiye gircdim tabiki bakireliğe zarar geldi dün gece terk ettim çok başka bir duygu yaşıyorum lan neye üzülmem gerektiği karıştığı allahtan hala bakireyim

Güncellemeler:
pardon yanlış yazmışım arkadaşlar bakireliğe zarar gelmedi

0|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyi yap ama ilişkiye girme. Sonra da hala bakireyim de

Bakirelik sadece zar bozulması mı ya. anlayışına.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Adamla yatıyorsun nasıl bakire oluyorsun. Bazıların ki esnek oluyor bozulmuyor yani onlarda mı bakire oluyor. Çok saçma. Yatmışsın işte. Bakire falan değilsin. O zar yırtılana kadar bakireliğin gitmiyorsa, yatıp yatıp diktirirsin o zaman hiç bakireliğin gitmemiş oluyor. çok saçma. evlilik dışı yakınlaşmaların zararları

1|1
    0|0
  • bakireliğe zarar gelmedi ise vur patlasın çal oynasın

1|0
    0|0
  • Vay yawşak herif 2 sene bunumu beklemiş onu görürsen kalıbına sıçtığımı iletirmisin rica ediyorum çok gerekirse telimi verim gelsin eskişehire ağzınada sıçarım onuda ilave et lütfen .teşekkürler...

0|0
    1|0
  • Bir şeyler yanlış gitmiş. Bir daha daha dikkatli olursun.

0|0
    0|0
  • bakireliğe zarar gelip hala bakire olman ilginç

0|0
    0|0
    • yanlış yazmışım pardon gelmedi yazacaktım

• buradan anladığım şu, vajinal yolla cinsel ilişki yaşamayıp oral ya da anal ilişki yaşadın. sen hala bakire olduğunu mu iddia ediyorsun?

• hadi üzülmen gerekenin 1isi ayrılmış olman digeri ne bakireysen hala? kıçında bi agrı mı var.

0|0
    0|0
  • ucuz kurtulmuşsun...

0|0
    0|0
  • eğer onu sevmiyorsan bakireliğini ona vermediğin için kendini şanslı say

0|0
    0|0
  • bence sen ondan artık kopamazsın,onun kadını olmuşsun,mutlu olmaya bak.başak canlıda yakma

0|0
    0|0
  • üzülmene gerek olan bi durum yok cunku artık sevmedigini dusunuyorum

0|0
    0|0
  • bakıremısın degıl mı ben anlmadım ama.. evlenmeden bakırelık gıdersen ayrılık genelde kaçınılmaz oluyo :D

0|0
    0|0
  • Hem Bakireliğim Gitti Diyorsun Hemde Allahtan Hala Bakireyim Diyorsun ?

Sen Neyin Kafasını Yaşıyorsun Ben Onu Anlayamadım :)

0|0
    0|0
    • yanlış yazmışım hala bakireyim diyecektim

• bakireliğin duruyorsa nıye bakireliğe üzülüyorsun ki ? çocuktan ayrıldıgına üzül :)

Kızlar Ne Diyor 4

• niye terk ettin,kendin istemedin mi ilişkiye girmeyi? çok saçma

0|0
    0|0
  • hmm ne diyelim , hayat senin yaşa istediğin gibii

0|0
    0|0
  • iyiy yapmışsın kız erkekleri kandırıp durursun

1|0
    0|1
  • aferim kızım bu yoldan yürü hatta koş her boku ye bakireyim de bu mallar sadece bu dilden anlar sevgilin oluncada sen ilksin dersin

1|1
    1|2
Yükleniyor...